News

NIe udzielamy porad prawnych ... 2017-01-19 22:44:51


 ... na temat prawa autorskiego osobom, które nie są u nas zrzeszone. Także odpłatnie tego nie robimy. Z braku czasu. Staramy się jednak przekazywać niezbędne informacje (w ograniczonym zakresie) wszystkim zainteresowanym poprzez nasz mięsięcznik "Music & DJ Raport". Można go czytać TUTAJ bezpłatnie. Artykuł na stronie (11).
Dlatego zachęcamy do poświęcenia kilku minut czasu na lekturę choćby w aktualnym numerze. 

Postaramy się w oparciu o liczne zapytania jakie wpływają do nas codziennie kontynuować tą tematykę na naszych łamach. Bez wątpienia jest to ważne dla wszystkich już wykorzystujących publicznie muzykę lub chcących w przyszłości odtwarzać ją publicznie. Taka działalność wymaga spełnienia pewnych kryterów. Bez tego osoba odtwarzająca publicznie muzykę naraża się na konsekwencje karne, w postaci grzywny , a nawet pozbawienia wolności.

Można również skorzystać z kursu szkoleniowego, który organizujemy cyklicznie. Kolejny odbędzie się w lipcu Warszawie. Zarejestruj się

W celu poznania w/w tematyki prawa autorskiego można też skorzystać ze stron ZAiKS czy ZPAV. 
   


Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.