News

GRAM LEGALNIE! A TY? - nowa inicjatywa DJ Promotion 2017-02-08 15:50:30


DJ Promotion postanowiło wydać walkę różnej maści pseudo DJ'om czyli takim ludziom, którzy przez brak umiejętności zawodowych psują rynek pracy.  Łatwo ich rozpoznać. Są to na ogół takie osoby, które grają muzykę z nielegalnych źródeł, posiadają małe umiejętności w miksowaniu i posługiwaniu się mikrofonem. Cechuje je niska wiedza na temat zagadnień muzycznych, a w szczególności prawnych, które są niezbędne w przypadku publicznego odtwarzania muzyki. 

DJ Promotion prowadzi specjalną procedurę rejestracyjną do swoich serwisów oparta na modelu francuskim, gdzie, aby dostać się do takiej organizacji dj'skiej spełnić trzeba określone warunki i wypełnić poprawnie ankietę rejestracyjną. 

Wpisanie w niej tylko to , że jest się tzw. mobilnym DJ'em od razu przekreśla szansę przyjęcia. 

Sama procedura rejestracji odbywa się prawie w 100% automatycznie. Po wypełnieniu ankiety rejestracyjnej dociera ona do DJ Promotion , gdzie jest weryfikowana pod względem merytorycznym. W przypadku odmowy  rejestrujący dostaje powiadomienie mailowe w systemu rejestracji o powodzie odrzucenia. W przypadku akceptacji rejestrujący otrzymuje automatycznie właściwe regulaminy i wskazówki, w zależności od wybranego serwisu. 

Całą procedurę rejestracji można zrobić w zakresie jednego dnia.

W przypadku osób, które nie spełniają  kryteriów są do wyboru przynajmniej dwie opcje:

- udział w kursie szkoleniowym

- udział w egzaminie DJ Promotion

 strona rejestracji

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.