News

Nowa koszulka DJ Promotion - kolekcja 2018 2018-03-02 17:04:53


Nowa koszulka DJ Promotion czyli tzw. T-shirt pojawia się z nowym wzorem. Jest na niej nasze tradycyjne hasło „I’m Your DJ„, ale tym razem w innym otoczeniu, bo grającego i pozdrawiającego DJ’a, którym w domyśle ma być osoba nosząca taką koszulkę. Na przedzie pozostaje na wysokości serca tradycyjny motyw czyli logo DJ Promotion. Nowością jest napis DJ Promotion na lewym rękawku.


Koszulki są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i Denim (ciemno-niebiesko-szary) i kilku rozmiarach. Przy każdym rozmiarze podajemy  szerokość danego rozmiaru co oznacza, że obwód będzie wynosił podany rozmiar x2. Podajemy te rozmiary, ponieważ doświadczenia wiemy, że nie ma znormalizowanych oznaczeń. Każda firma - producent robi to po swojemu.

  • S - 42,5 cm
  • M - 52 cm
  • L - 55 cm
  • XL - 58,5 cm
  • XXL - 59,5 cm

Koszulkę można zamówić  drogą e-mailową > office@djpromotion.com.pl. Koszt to 35,00 PLN plus koszt wysyłki, który wynosi 6,00 PLN. Dla członków z aktualną legitymacją DJ Promotion obowiązuje specjalny rabat 10% czyli cena 31,50 PLN.  Realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu przedpłaty.

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.