jesteś tu
Główna > RECENZJE > ALBUM Robin Schulz „Uncovered”

ALBUM Robin Schulz „Uncovered”

Album Robin Schulz Uncovered to płyta, na którą czekaliśmy z zainteresowaniem. Pytanie brzmiało: Co nowego zrobi ten autor mega hitów?

Robin Schulz zaprosił do nagrań trochę osób, mniej lub bardziej znanych. Część z nich znamy z utworów singlowych. James Blunt, David Guetta i Cheat Codes. Jest znakomity wokalista Sam Martin (znany z produkcji z Guettą) i Nico Santos. I mniej znani lub w ogóle: Marc Scibilia, Aalias i IRO, Rhys , Christy McDonald.

 

Pierwszy kawałek z tych premierowych, który wpada w ucho to „Oh Child”. Wygląda na to, że i ten producent nie uciekł od raggatonu. Ale wyszło fajnie, choc chyba tylko nie ja mam powoli dosyć rytmu raggaton. Inny utwór „Like You Mean It” powinien się Wam spodobać. Kołyszący deep house w lekkim minimalu z dodatkiem elektroniki, niezły damski wokal.  Aby urozmaicić zawartość albumu stworzył kawałki instrumentalne. Takim jest „Above the clouds”.  Bardzo ładny jest „Love Me a Little”. W swoim klimacie to ballada z ładnym męskim wokalem (nie podano czyim!?) z dodatkiem gitary w tle. Jest po prostu klimat.

Zdecydowanym hitem jest kawałek „Tonight And Every Night”. To lekki deep-house z męskim wokalem w tempie ok 120 bpm. Zdecydowanie polecam go do posłuchania. Może to będzie zresztą jego następny singiel… Polecam też „Ha Leh Lou Ya” z rewelacyjnym wokalem Christy McDonald. W ogóle im bl;iżej końca płyty, robi się ciekawiej. W „Sounds easy” mamy kolejny męski wokal (niejaki Ruxley), jest i gitara w tle czyli to co lubimy w tym producencie. I jako ostatni utwór przed outro jest „Un sueno”. Jak sugeruje tytuł z latynoskim motywem. Utwór instrumentalny z mówionymi wstawkami wokalnymi. Całkiem do dobre.

Reasumując, liczyłem na dobrą muzę deep house okraszoną fajnymi aranżami i się nie zawiodłem. I Wy też nie powinniście. Fajne do samochodu, klubu, do słuchania lub do tańca.

 

zawartość albumu

1. ‘Intro’
2. ‘Unforgettable’ & Marc Scibilia
3. ‘Shed A Light’ & David Guetta & Cheat Codes
4. ‘Oh Child’
5. ‘Fools’ & Aalias (Ft. IRO)
6. ‘Like You Mean It’ (Ft. Rhys)
7. ‘OK’ (Ft. James Blunt)
8. ‘Naked’ (Ft. Sam Martin)
9. ‘Above The Clouds’
10. ‘Higher Ground’
11. ‘Love Me A Little’
12. ‘Tonight And Every Night’
13. ‘More Than A Friend’ (Ft. Nico Santos)
14. ‘I Believe I’m Fine’ & HUGEL
15. ‘Ha Leh Lou Ya’ (Ft. Christy McDonald)
16. ‘Sounds Easy’ (Ft. Ruxley)
17. ‘Un Sueno’
18. ‘Outro’

 

ALBUM Robin Schulz – Uncovered > posłuchaj

Oceń ten produkt
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik
Piotr Gryglewicz
Piotr Gryglewicz
W branży muzycznej od 1980 roku. Przez prawie dekadę udzielał się jako prezenter dyskotekowy, z czasem zamieniając to na radio. Najpierw była to legendarna Rozgłośnia Harcerska gdzie prowadził przez pewien czas Listę Przebojów i autorskie programy, potem Program IV Polskiego Radia i Program III "Trójka". Założyciel DJ Promotion. Był jurorem na mistrzostwach świata DJ'ów w miksowaniu. Twórca koncepcji pierwszego w Polsce serwisu cyfrowego dla didżejów www.digitaldj.pl. W styczniu 1999 roku zainicjował i zredagował pierwszy numer "DJ Raport". Jest redaktorem naczelnym "DJ Raport".
https://www.facebook.com/pgryglewicz

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze