jesteś tu
Główna > PROMO > Bombowa Justyna Sawicka

Bombowa Justyna Sawicka

JUSTYNA SAWICKA – WOKALISTKA URODZONA W ZACHODNIOPOMORSKIEM. JAKO   DZIECKO PRZYGLĄDAŁA SIĘ POWSTAWANIU KULTOWEGO FILMU LAT 90 „MŁODE WILKI”, KTÓREGO PLAN ZDJĘCIOWY ZLOKALIZOWANY BYŁ W SZCZECINIE. WTEDY NAWET W NAJŚMIELSZYCH MARZENIACH NIE PRZYPUSZCZAŁA, ŻE PO 20 LATACH POZNA ODTWÓRCĘ GŁÓWNEJ ROLI – JARKA JAKIMOWICZA I CO WIĘCEJ BĘDZIE MIAŁA OKAZJĘ GOŚCIĆ GO W TELEDYSKU DO SWOJEJ PIOSENKI „SIŁA”.

Justyna to zdolna, zdeterminowana i zwariowana artystka, mama dwójki dzieci, a do tego „bizneswoman”, która z sukcesem prowadzi… skup złomu! Jej historia jest na tyle wyjątkowa, że zainspirowała zarówno szwedzkich producentów, którzy skomponowali jej piosenkę (współpracujących m.in. z Pink czy Zarą Larson), jak i uznaną polską reżyserkę – Olgę Czyżykiewicz (znaną z videoklipów dla Margaret, Sarsy czy Sylwii Grzeszczak). Udział w programie MUST BE THE MUSIC, w którym dotarła do ścisłego finału, ponownie rozbudził w niej uśpioną miłość do śpiewania.   Miłość, która cały czas nie „zardzewiała”, a jest coraz silniejsza!
Teledysk, kt
óry powstał to klip drogi, kojarzący się z energią wolności, młodości i szaleństwem.         Pojawiają się w nim motocykle od Retro Racer, szybkie samochody od STW Drift Team i Jeep Wrangler, którego pamiętają wszyscy miłośnicy pierwszej części „Młodych wilków”. Obrazek mocno nawiązuje do bombowego tekstu napisanego przez Kamila Durskiego (z Lilly Hates Roses).
Czerpanie z życia pełnymi garściami, cieszenie się chwilą, konsekwentne dążenie do celu, pamięć o tym, że sami jesteśmy sobie sterem, żeglarzem i okrętem jest motywem przewodnim tekstu i wideoklipu.

Źródło: Justyna Sawicka @ Facebook: https://www.facebook.com/430095043839231/photos/rpp.430095043839231/842234442625287/?type=3&theater
3 (60%) 2 votes
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze