jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Lin-Manuel Miranda, Jennifer Lopez i Luis Fonsi wspierają Portoryko

Lin-Manuel Miranda, Jennifer Lopez i Luis Fonsi wspierają Portoryko

Pisaliśmy już o tym, że Jennifer Lopez stara się wspomóc swoich ziomków w Puerto Rico. Okazało się, że udało się namówić gwiazdy muzyki latynoskiej do wsparcia m.in. autora hitu „Despacito” – Louisa Fonsi. „Almost Like Praying” to piosenka, która ma wspomóc  ofiary huraganu „Maria”. A więc teraz trzy gwiazdy Lin-Manuel Miranda, Jennifer Lopez i Luis Fonsi działają na ten szczytny cel.

 

Wielka postać amerykańskiej rozrywki, mający portorykańskie korzenie Lin-Manuel Miranda, postanowił wspomóc ojczyznę swoich przodków dotkniętą przez huragan Maria. Artysta wydał właśnie singiel, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc dotkniętym przez żywioł. Do nagrania utworu „Almost Like Praying” zaprosił wielkie latynoskie gwiazdy, m. in. Jennifer Lopez, Luis Fonsi, Gloria Estefan, Marc Anthony, Camila Cabello, Fat Joe i Rita Moreno.

 

Brzmienie piosence nadał Jeffrey „Trooko” Penalva, a całość nagrano w studiach w Nowym Jorku, Los Angeles, Miami, na Dominikanie oraz w Portoryko. Miranda zaczerpnął tytuł utworu ze słynnej kompozycji Leonarda Bernsteina i Stephena Sondheima „Maria”, z musicalu „West Side Story”,  opowiadającego historię Portorykańczyków w Nowym Jorku. Środki finansowe, uzyskane dzięki piosence „Almost Like Praying„, zostaną rozdystrybuowane  pomiędzy potrzebujących przez The Hispanic Federation UNIDOS Disaster Relief Fund. Więcej informacji znajduje się na stronie hispanicfederation.org/unidos. Lin-Manuel to aktor, kompozytor, autor sztuk teatralnych, znany między innymi z musicali „Hamilton” i „In The Heights”. Na koncie ma dwie nagrody Grammy, trzy Emmy oraz Pulitzera.

Do przejmującego utworu powstał teledysk, który w ciągu niespełna tygodnia obejrzano prawie 3 miliony razy.

 

 

Jennifer Lopez i Luis Fonsi wspierają Portoryko. Więcej informacji o piosence na specjalnej witrynie: http://www.almostlikepraying.com. Utwór niebawem spodziewany jest także na promo.

Gdzie kupisz singla?

https://wmg.lnk.to/ALP

Oceń ten produkt
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze