jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Justin Timberlake – nowy album już 2 lutego 2018

Justin Timberlake – nowy album już 2 lutego 2018

Mamy już  pierwszego wydawniczego newsa 2018! Justin Timberlake – nowy album już 2 lutego 2018. Promuje go utwór „Filthy”, który wspólnie nagrał i wyprodukował z nim słynny Timbaland. Premiera 5 stycznia 2018.

 

 

Justin Timberlake - nowy album już 2 lutego 2018Justin Timberlake, dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie, powraca z czwartym studyjnym albumem. Album „Man Of The Woods” ukaże się już 2 lutego! W piątek, 5 stycznia, poznamy „Filthy” – pierwszy singiel, który wspólnie nagrali i wyprodukowali Timberlake, Timbaland i Danja (wśród autorów wymienieni są także James Fauntleroy i Larrance Dopson). Jednocześnie wraz z nowym singlem ukaże się teledysk!

„Man Of The Woods” to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake’a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. Nowy album jest opowieścią, którą zainspirowali syn i żona artysty. Inspiracją była także osobista podróż Timberlake’a – od rodzinnego Memphis do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Kolorowy, futurystyczny teledysk do „Filthy” wyreżyserował Mark Romanek. Taneczny klip pokazuje Timberlake’a jako nowoczesnego wynalazcę, który prezentuje swoje najnowsze dzieło światu. Premiera klipu odbędzie się 5 stycznia.

„Filthy” nie będzie jedynym klipem z „Man Of The Woods”. Jeszcze przed premierą albumu, zaplanowaną na 2 lutego, ukażą się trzy teledyski, każdy w innym, wyjątkowym stylu, stworzone przez różnych reżyserów. Nowe piosenki będą wydawane co tydzień, zaczynając od 18 stycznia, aż do premiery płyty.

Dwa dni po wydaniu albumu – 4 lutego – Timberlake wystąpi jako główna gwiazda podczas Pepsi Super Bowl LII Halftime Show.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Wszystkie trzy solowe albumy artysty (Justified, FutureSex/LoveSounds i The 20/20 Experience) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razie jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce. Ostatnim singlem Justina Timberlake’a jest światowy przebój „CAN’T STOP THE FEELING!” z filmu „Trolls”, który zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu oraz przyniósł artyście dziesiątą w dorobku nagrodę Grammy.

Justin Timberlake jest także utalentowanym aktorem, który wystąpił w wielu różnorodnych filmach, w tym „Alpha Dog”,  „Jak czarnego węża”, „Shrek Trzeci” i „The Social Network”. Timberlake zdobył także cztery nagrody Emmy za swoje występy w programie “Saturday Night Live.”

Zobacz zwiastuna

 

INTRODUCING MAN OF THE WOODS

FRIDAY…http://tmbr.lk/site

Publié par Justin Timberlake sur mardi 2 Janvier 2018

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze