jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Karnawałowa propozycja od Magdy Femme

Karnawałowa propozycja od Magdy Femme

TEGOROCZNY KARNAWAŁ JEST DOŚĆ KRÓTKI – ZATEM ARTYŚCI NIE MAJĄ ZBYT WIELE CZASU, ABY OPRACOWAĆ PROPOZYCJE NA TEN SZCZEGÓLNY CZAS ZABAWY.

Ten problem nie dotyczy Magdy FEMME – wokalistki znanej chociażby z występów w popularnej na przełomie XX i XXI stulecia grupie Ich Troje, które jakiś czas temu zdecydowała się na karierę solową.

Na przestrzeni ostatnich lat Magda wylansowała wiele przebojów – wśród nich można wymienić „Kłamstwo”, „Maskę” czy ostatnie „Z Tobą do gwiazd” czy „Biały miś”.
Ten ostatni to cover wielkiego hitu polskiej muzyki w bardzo nowoczesnym wydaniu, który był zarazem jednym z pierwszych promujących nowy projekt artystki zatytułowany „Opracowania Hitów”.

Teraz przyszła pora na najnowszą produkcję twórcy hitu tegorocznych wakacji – czyli Luisa Fonsi.
Portorykański gwiazdor muzyki latino po światowym sukcesie singla „Despacito” jeszcze w 2017 roku zaprezentował kolejną propozycję zatytułowaną „Échame La Culpa”.

Teraz dzięki Magdzie powstała jej polska wersja, w której poza autorką tłumaczenia usłyszycie Marcin CZERWIŃSKIEGO, wokalistę znanego z utworów „Znaki” czy „Jak lew”.

A jak Wam podoba się numer „Bo to moja wina”??

Utwór dostępny jest także do pobrania z największego serwisu dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl

 

DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze