jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Nowości disco-dance, które warto pobrać na weekend …

Nowości disco-dance, które warto pobrać na weekend …

Na tle poprzedniego tygodnia ten nie był aż tak obfity w nowości disco-dance. Ale nie zawsze ilość to znaczy jakość. Znajdziecie jednak w serwisie www.digitaldj.pl sporo nowości disco-dance w różnych klimatach. Tu jedynie opisujemy kilka wybranych.

 

 

Najbardziej ciekawie wyglądają „Kanikuły” Zanoza, które w 11 lat po premierze oryginału mają swój kolejny remiks dopasowany do aktualnych trendów. O „Kanikułach” piszemy w innym artykule.

 

Chociaż teledysk obejrzało już prawie milion osób, to jednak dopiero teraz trafił do naszego serwisu. Mowa o ostatniej produkcji od CLAUDI, czyli „Eksmisja”.
Ta kolejna klubowa propozycja na koncie tej młodej wokalistki wyszła spod pióra Krzysztofa Tatarczuka, który znany jest z ciekawej gry słów.
Dodatkowo wersja Extended ma bardziej „pikantny” charakter, ponieważ pozbawiony jest cenzury (choć nie zupełnie).

 

Trochę humoru w muzyce dance serwuje nam reaktywowana grupa PEWEX. Wiele młodych osób ustawia sobie status na fb „Szlachta nie pracuje”, co było bezpośrednią inspiracją do napisania tego utworu.
Tanecznie, zabawnie, a czasami nawet całkiem „swojsko” – tak można pokrótce opisać numer „Szlachta”.

 

Wśród nowości disco/dance znalazła się także długo wyczekiwana przez wielu DJ-ów weselnych miks przyśpiewek, za który odpowiedzialna jest grupa BAYER FULL.
„Głęboka studzienka”, „Jarzębino czerwona” czy „Gdybym miał gitarę” to tylko nieliczne wśród kilkunastu biesiadnych hitów zamkniętych w siedmiominutowym utworze.
Idealna propozycja na rozpoczynający się sezon weselny.

Te oraz wiele więcej tanecznych nowości disco/dance znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów z legalną muzyką – www.digitalDJ.pl

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze