jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Ostatni weekend karnawału! Zobacz jakie taneczne propozycje przygotowaliśmy dla Was

Ostatni weekend karnawału! Zobacz jakie taneczne propozycje przygotowaliśmy dla Was

Wszystko co dobre szybko się kończy – a tegoroczny karnawał był wyjątkowo krótki i już się z nim żegnamy. Pomimo tego był on pełen wielu ciekawych, tanecznych premier. Zresztą ostatni tydzień przyniósł dla fanów muzyki disco/dance kilka smakowitych kąsków.

Bez wątpienia jedną z najciekawszych propozycji jest premierowy numer NOWATORA. Kiedyś popularny raper, po chwilowym romansie z muzyką dance postanowił połączyć te dwa – wydawać by się mogło – różne muzyczne światy.
Od pewnego czasu właśnie temu zabiegowi zyskał niesamowitą popularność – a dzięki numerowi „Skąd ja znam ten sampel” jego fejm może tylko wzrosnąć.

Dla wielu jest to muzyczne bożyszcze – bo nie dość, że sam pisze teksty, komponuje muzykę, potem to wszystko nagrywa w swoim studio – to jeszcze robi to w takim stylu, że chyba nie ma osoby, która choć trochę nie lubiła by zespołu AFTER PARTY i jego lidera – Patryka.
Także on nie zawiódł i przed ostatnim weekendem karnawału zaprezentował utwór przygotowany specjalnie na walentynki. Premierowy utwór ukrywa się pod tajemniczym tytułem „Wspólne tatuaże” -> sprawdźcie koniecznie ten numer sami.

Wiele osób kocha powroty do starego disco polo sprzed lat. Wcale się nie dziwię, bo sam mam sentyment do tamtych czasów i tamtych brzmień muzyki tanecznej.
Taki sam sentyment ma Elwira i Mariusz – czyli zespół MEJK. Skąd o tym wiemy? Otóż postanowili oni dać nowe tchnienie w utwór „Tak nie musiało być” i zaprezentowali wersję na rok 2018. Czy podobnie jak oryginał rozkocha ona w sobie fanów muzyki disco/dance??

Dla fanów bardziej klubowych brzmień też znajdzie się coś ciekawego.
Formacja M-POWER na rynku muzyki disco polo jest dopiero od roku, ale już zyskała niemałą rzeszę fanów. Na koniec karnawału postanowili jednak skorzystać z doświadczenia trochę starszych kolegów po fachu – czyli ekipie FREAKY BOYS – którzy przygotowali bardziej taneczną wersję ich ostatniego singla „Adrenalina” Z jakim efektem? – posłuchajcie !!

To tylko część propozycji jakie czekają na Was w największym serwisie dla DJ-ów z legalną muzyką taneczną – www.digitalDJ.pl

Pozostałe propozycje znajdziesz na naszym oficjalnym profilu facebook’owym -> DJ Promotion DISCO DANCE

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1552224111527182/

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze