jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO > Alan Walker & Noah Cyrus & Digital Farm Animals – All Falls Down – remiksy

PROMO > Alan Walker & Noah Cyrus & Digital Farm Animals – All Falls Down – remiksy

To nagranie w oryginale to taka future-pop piosenka w klimacie, do którego przyzwyczaił nas Alan Walker. Teraz dostajemy różnorodną paczkę remiksów. Mamy tu produkcje house, black i dance. PROMO > Alan Walker & Noah Cyrus & Digital Farm Animals – All Falls Down remiksy już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

W paczce mamy trzy wersje house. Mark Villa znamy z remiksu Cash Cash feat. Conor Maynard „All My Love”. Tu zrobił future house’owy aranż przez co wersję raczej dedykujemy do big rooms. Z kolei Todd Edwards zrobił wersję w klimacie bliskim 2step house, dużo lżej. Ten producent to legenda muzy house, bo zdobył Grammy, współpracował z Daft Punk. Produkcji na koncie ma ogromną ilość. Ostatnie to dla: Paloma Faith i Olovber Heldens.

Jay Prior remix to house już z nieco bardziej prostym rytmem. Naprawdę nazywa się Jay Pryor. Czy to jakiś błąd?

 

 

Jak można by się spodziewać najbardziej zwariowany jest Steve Aoki remix. To mieszanka gatunków od hip-hop, future pop po dance. Zmiany rytmu. Taki oto jest Steve i za to chyba lubiany na Świecie, ale czy w Polsce? Sami oceńcie. Ostatnio zrobił nam niespodziankę z „Thriller„. W każdym razie warto tej wersji posłuchać.

Mio remix to wersja fragmentami całkiem przyjemna, bo jak wchodzi aranż future pop to psuje ten całkiem fajny klimat pop/dance z lekka nutką raggaton.

K-391 remix może zaciekawić, bo jest inny od pozostałych. jest to mieszanka różnych styli, ale najwiecej tu można znależć elementów czarnej muzy, choć wymieszanej. I jest najmniej wszechobecnego future popu.

Na koniec ciekawostka.  Alan Waker i Noah Cyrus na żywo z koncertu. Okazuje się, że z taką muzą tez można. Zobacz film. Warto dodać, że ze serwisem YouTube łączy go długa historia: jego kanał jest nie tylko najczęściej oglądany w historii serwisu, klip ‘Faded’ to 8. klip z największą ilością ‘lajkow’ a łącznie utwory Walkera w serwisie odtworzono już prawie półtora miliarda razy. Artysta udostępnia też za darmo swoją muzykę gamerom, których zachęca do używania jej w swoich klipach.

Bardzo czekałem na ten występ i wreszcie mógł dojść do skutku! Zarówo Noah, jak i Juliander to wspaniali artyści.  Mam nadzieję, że wykonanie to przypadnie do gustu wszystkim Walkerom na świecie. Cieszę się także, że mogliśmy wystąpić w tak niesamowitym miejscu jak Youtube Space New York!” – mówi Alan.

 

 

Tracklista

K-391 Remix 03:14
Mio Remix 03:14
Steve Aoki Remix 03:44
Jay Prior Remix 02:47
Todd Edwards Remix 03:04
Mark Villa Remix 02:36

 

Linki do kupienia

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze