jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO BLACK Marshmello & Anne-Marie, Gestoert aber Geil, Pokahontaz & Kaliber 44, Khalid

PROMO BLACK Marshmello & Anne-Marie, Gestoert aber Geil, Pokahontaz & Kaliber 44, Khalid

Oto kilka propozycji od wykonawców „czarnej muzy”. Cudzysłów bierze się stąd, że nie tylko czarni wykonawcy tworzą w takich garunkach jak hip-hop, r’b’b i ich pochodnych. PROMO BLACK Marshmello & Anne-Marie, Gestoert aber Geil, Pokahontaz & Kaliber 44, Khalid > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Do najnowszego singla Marshmello i Anne-Marie, zatytułowanego „Friends” powstał wyjątkowy klip! Filmową ilustrację do piosenki stworzyła Hannah Lux Davis.

Nowoczesna, elektroniczna kompozycja „Friends” zapowiada się na wielki przebój. W ciągu tygodnia odtworzono ją w streamingu 10 mln razy. Angielka i Amerykanin nagrali piosenkę pod koniec 2017 roku. Jednak nie była to ich pierwsza współpraca. Ta miała miejsce w roku 2016, kiedy Marshmello zremiksował wielki hit Anne-Marie, podwójnie platynowy „Alarm”.

Przypomnijmy, kariera Anne-Marie trwa niewiele ponad trzy lata, a w tym czasie artystka wylansowała takie hity jak „Do It Right”, „Alarm” czy „Ciao Adios” (1 mln sprzedanych singli na Wyspach!). Nagrała też mega przeboje z innymi twórcami, jak Rudimental („Rumour Mill”), Clean Bandit („Rockabye”) czy Nick Jonas („Remember I Told You”).

 

Niemiecka formacja hip-hopowa Gestoert aber Geil (Spike*D & Nico Wendel) zrobiła bardzo fajny reggaetonowy kawałek z elementami hip-hop, który z remiksie duetu Neptunica. W nagraniu sporo różnych dźwięków, jest tylko wokal, bez rapu. Całość idzie bardzo ładnie. Warto tego posłuchać.

 

Wspólna produkcja przedstawicieli dwóch pokoleń polskiego hip-hopu Pokahontaz i Kaliber 44. Niezły kawałek oparty na kołyszącym podkładzie i oczywiście rapem bez zarzutu. Jeśli grasz czarną muzę Warto sprawdzić ten kawałek.

 

Klimatyczna produkcja r’n’b. Charyzmatyczny wokal o arabskim akcencie. „Saved” jest trzecim singlem z debiutanckiego albumu Khalid „American Teen”. Amerykański 19-letni artysta r&b nominowany był w tym roku do pięciu nagród Grammy. 5 lutego Khalid wystąpił na koncercie w Warszawie w ramach wyprzedanej trasy American Teen Tour.

 

 

PROMO BLACK Marshmello & Anne-Marie, Gestoert aber Geil, Pokahontaz & Kaliber 44, Khalid > to tylko oczywiście nasze wybrane typy. W serwisie znajdziesz więcej tego typu muzy.

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze