jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO >MEGHAN TRAINOR – No Excuses > powraca w tanecznym stylu

PROMO >MEGHAN TRAINOR – No Excuses > powraca w tanecznym stylu

Ta młoda brytyjska wokalistka zaskoczyła nas w 2014 roku oryginalnością brzmienia swoich utworów i przy okazji osobowością. Teraz powraca w innym stylu, ale co nas cieszy jeszcze bardziej tanecznym.  Meghan Trainor – No Excuses > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

Autorka takich hitów jak „All About That Bass” (zobacz ni żej) czy „Me Too” wraca do gry! Meghan Trainor – No Excuses – właśnie udostępniła ten singiel będący zapowiedzią jej trzeciej płyty długogrającej. Piosenka jest współczesnym hymnem wołającym o równość, szacunek wobec kobiet i o bycie miłym dla innych. „Your mama raised you better than that” (mama wychowała cię lepiej) –  śpiewa Meghan w zapadającym w pamięć numerze z podbitym basem, przestronnymi klawiszami i odznaczającymi się riffami gitarowymi. Trudno się jednak nie oprzeć wrażeniu, że część linii melodycznej została zapożyczona ze słynnego hitu „Lady Marmalade”, ale jeśli to nikomu nie przeszkadza, to mamy niewątpliwie barfdzo fajny kawałek w średnim tempie.

 

Kolorowy i energetyczny klip do tej nowej piosenki nakręcił Colin Tilley, mający na koncie teledyski dla Justina Timberlake’a, Rihanny, Britney Spears czy Enrique Iglesiasa.

Gdyby szczęście miało swoją ścieżkę dźwiękową – to byłby nią nadchodzący album Meghan. Artystka szczęśliwie wyzdrowiała po dwóch operacjach strun głosowych (cztery miesiące bez wypowiedzenia słowa!) i z powodzeniem przetrwała najbardziej niepokojący okres swojego życia. Wzmocniona o nową miłość i troskę o samą siebie, powraca ze zdwojoną energią i najbardziej optymistyczną płytą w karierze. Dodatkowo mocno rodzinnej – chórki do wszystkich utworów nagrywała jej mama, tata, brat i narzeczony!

 

O Meghan Trainor  świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single ‘All About That Bass’. Piosenka o wyzwolonych kobietach, nie wstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 Platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Warto dodać, że ‘All About That Bass’ pokrył się w Stanach Zjednoczonych Diamentem, który to status przed nią zdobyło tylko 15 innych piosenek w historii.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze