jesteś tu
Główna > PROMO > WEEKEND PROMO pop/dance >Jula, Hurts, The Script, Dua Lipa, Martin Jensen

WEEKEND PROMO pop/dance >Jula, Hurts, The Script, Dua Lipa, Martin Jensen

Z propozycji nie-klubowych znajdziecie w tym tygodniu przynajmniej kilka przyjemnych dla ucha (i nogi) utworów z różnych gatunków. Bardzo zaskoczyła nas nasza rodzima wokalistka Jula!  Oto macie w naszej „szufladzie” o nazwie PROMO POP/DANCE >Jula, Hurts, The Script, Dua Lipa, Martin Jensen … już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

Bardzo fajny utwór tej wokalistki oparty na delikatnym rytmie reggae, bo jest to mieszanka kilku gatunków, pop,dance i rocka. Jula i jej wokal oraz ładna, łatwo wpadająca w ucho melodia to niewątpliwy atut tego utworu.

 

Piękna ballada  z ostatniej płyty zespołu Hurts. Melodyjna, pełna emocji – posłuchajcie tego, bo takie utwory budują klimat. Utwór o świątecznym klimacie.

 

The Script to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie, mający na koncie ponad 29 milionów sprzedanych płyt. Jako nieliczni zdobyli sławę po obu stronach Altantyku. Ich wyniki koncertowe też przyprawiają o zawrót głowy – podczas 203 koncertów, gdzie występowali jako gwiazda główna, zobaczyło ich prawie półtora miliona fanów. „Freedom Child” to ich piąte studyjne dzieło, jak zapewnia zespół: pełne ponadczasowych hymnów dotykających życiowych tematów, ale podróżujących brzmieniowo po nowych, nieznanych wcześniej obszarach. Krążek nagrany został w studiach w Londynie i Los Angeles pod okiem topowych producentów – po raz pierwszy bez żadnej presji czasowej, która nieodłącznie towarzyszyła nagrywaniu poprzednich płyt

Płyta: „Forever Child” juz w sprzedaży

 

Ostre rockowe granie może nadawać się do tańca czego przykład mamy w przypadku nowego utworu grupy Stone Temple Pilots.  Rock’n’roll, zadziorny wokal i równy rytm perkusji > to naprawdę nadaje się do tańca.

 

Nietypowy remix, bo zrobiony w stylistyce lat 80-tych, a dokładnie italo disco, mało znanego producenta Initial Talk.

Miła piosenka oparta na lekkiej stopie house z odrobiną progresji. Klimat tu robi dziecięcy wokal. Duński DJ Martin Jensen do tej pory bardziej pojawiał nam się w remiksach. Ten jego autorski bardzo lekki utwór ma swój klimat, posłuchajcie go koniecznie, VIP mix. W sumie mamy trzy wersje, w tym trap i future house.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze