jesteś tu
Główna > PROMO > HOUSE PROMO Sheeran vs Tiesto, Croatia Squad, Thomas Gold, Block & Crown

HOUSE PROMO Sheeran vs Tiesto, Croatia Squad, Thomas Gold, Block & Crown

Oto nasza selekcja z premier tego tygodnia w muzyce house. Polecamy Wam przesympatyczny kawałek chłopaków z Chorwacji czyli formacji Croatia Squad, która współpracuje z nami już od blisko roku, ale tym razem nas mocno zaskoczyła. Sheeran vs Tiesto, Croatia Squad, Thomas Gold, Block & Crown, CID, MING już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Ta ballada doczekała się w końcu tanecznego remiksu i to nie byle kogo. Tiesto dołożył na stopie, więc mimo łagodnego klimatu wokalu Ed Sheeran , na tzw. dziurach, utwór można zagrać też  w big roomach, choć chyba za dużo tu wokalu na tego typu miejsca. Oceńcie sami!

 

Croatia Squad – tego koniecznie posłuchajcie! To jest naprawdę fajne. Akustyczna gitara, taka hiszpańska, super klimat, a do tej gitary dołącza nietuzinkowy wokal… a dalej już wypasiony beat house. Good work, Boys from Croatia…

 

 

CID jak poprzednio nas zaskakuje. Tym razem jednak słychać echa klubowej muzy z USA z dekady lat 90-tcy, ale wzbogacone o teraźniejszą „moc” elektroniki. Wkalnie towarzyszy mu całkiem niezła wokalistka Anabel Englund.

 

Ciekawa produkcja z Pinkstar Records, która wykorzystuje gitarową pociętą solówkę, a w podkładzie leci energetyczny beat house oparty na gitarze basowej.

 

THimas Gold to producent, którego znamy już ze 20 lat. Robił kiedyś electro.  Nagrywał razem z Fatboy Slimem, Dirty South czy Alexem Kenji, a jego kompozycjami zainteresowały się tak znane wytwórnie, jak Spinnin’ Records, disco:wax, Kontor Records oraz Armada Music. Z firmą Armina Van Buurena związany jest od kilku lat, a na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Single „Take Me Home”, „Morphine” i „Can’t Stop This Feeling” otrzymały wsparcie od dużych nazwisk i świetnie radziły sobie w serwisach cyfrowych. Jednak krokiem milowym, był wydany w 2017 roku utwór „Magic” z wokalem Jillian Edwards. Ten nowy utwór ma chwytliwy refren i naprawdę jest fajny.  Ciekawy jest też ten męski wokal. Szkoda, że nie wiemy kto go śpiewa.

 

Panowie Block & Crown znów nas zaskakuja pozytywnie. Tym razem słychać klimaty lat 90-tych. Co tydzień nowy utwór?! Czy oni w ogóle  śpią? Ich sprawa. Muza super. Sami zobaczcie! Schemat zaczerpnięty z future house, ale muza mega skoczna oprata jednak na vocal house.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze