jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > UK DANCE CHART > Marshmello dwa razy w Top 3

UK DANCE CHART > Marshmello dwa razy w Top 3

Mamy nowego producenta, który najwyraźniej aspiruje do pierwszej ligi światowych wykonawów dance. W Wlk.Brytanii na UK DANCE CHART > Marshmello dwa razy w Top 3. Na pozycji 1 i 3. Oba nagrania dostępne są na promo dla DJs w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Marshmello to producent muzyki elektronicznej i DJ. Po raz pierwszy zyskał międzynarodowe uznanie dzięki remiksowaniu utworów Jack Ü i Zedd, a później współpracował z takimi artystami, jak Omar LinX, Ookay, Jauz i Slushii. W styczniu 2017 roku jego piosenka „Alone” pojawiła się na amerykańskiej liście Billboard Hot 100.

 

Marshmello współpracował z Ookay nad wydaniem singla „Chasing Colours” z wokalami Noah Cyrus. Później współpracował z Slushii, aby wydać singiel „Twinbow”.. 5 maja 2017 r. Ukazał się jego trzeci singiel „Moving On”. Marshmello wydał ją już wcześniej, jako debiutant, w 2015 roku, dwa lata przed jej oficjalnym wydaniem. Dodano również teledysk do utworu. W 2017 roku pojawia się z piosenkarką Demi Lovato, w napisanym wspólnie przez Louisa Bella, Briana Lee, Ali Tamposi i Andrew Watta. Jest ona obecnie na pozycji nr 3 w Wlk.Brytanii.

28 lipca 2017 r. Marshmello opublikował piosenkę zatytułowaną „Love U” za darmo dla fanów.

W październiku 2017 wydaje singla z Khalidem pod tytułem „Silence”. Ten utwór został oznaczony jako Top 200 w ponad 28 krajach.

Marshmello otrzymał w 2017 roku nagrodę „Remix award” w kategorii „najlepszed użycie wokalu”. Zarobił 21 milionów dolarów w okresie 12 miesięcy przed czerwcem 2017 roku i został wymieniony w corocznym rankingu Forbes dla najlepiej opłacanych DJ-ów na świecie.

 

 

Oto aktualny Top 10 w Wlk.Brytanii

1 MARSHMELLO FT KHALID SILENCE
2 AVICII FT RITA ORA LONELY TOGETHER
3 SELENA GOMEZ & MARSHMELLO WOLVES
4 CAMELPHAT & ELDERBROOK COLA
5 MK 17
6 JAMES HYPE FT KELLI-LEIGH MORE THAN FRIENDS
7 KYGO FT JUSTIN JESSO STARGAZING
8 SIGALA & ELLA EYRE CAME HERE FOR LOVE
9 GUETTA/AFROJACK/XCX/MONTANA DIRTY SEXY MONEY
10 JONAS BLUE FT WILLIAM SINGE MAMA

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze