jesteś tu
Główna > PROMO > WEEKEND PROMO BLACK – Magic! Mau Y Ricky Bebe Rexha Maroon 5 vs A-Trak

WEEKEND PROMO BLACK – Magic! Mau Y Ricky Bebe Rexha Maroon 5 vs A-Trak

Oto nasze propozycje w muzyce Black czyli czarnych wykonawców, głównie  hip-hop, ale nie tylko, bo wielu białych artystów nawiązuje do takiej muzyki, coraz częściej z bardzo dobrymi rezultatami. Rewelacja tego tygodnia – utwór N.E.R.D. z Rihanną – znajdziesz w innym artykule. Podobnie najnowsza produkcja firmowana przez Davida Guettę. Utwory dostępne są w serwisie www.digitaldj.pl

 

Pamiętacie taką formację Magic!. Własnie zrobiła bardzo dobry hip-hopowo-reggae kawałek.  Utwór zapowiada trzeci studyjny album zespołu, który ukaże się na początku przyszłego roku. MAGIC! tworzą nagrodzony Grammy Award songwriter/producent Nasri Atweh (wokal wiodący), Mark Pelli (gitara), Alex Tanas (perkusja) oraz Ben Spivak (gitara basowa). Wydany w 2014 roku debiutancki singiel „Rude” przyniósł grupie ogromną popularność – MAGIC! podbili listę przebojów Billboard Hot 100 aż na sześć tygodni, podczas gdy ich utwór zdobywał pierwsze miejsca w kolejnych, łącznie 41 krajach. Sukces w serwisach streamingowych był równie ogromny, jak w stacjach radiowych – ponad 500 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 1,3 miliarda odtworzeń teledysku na VEVO. Zespół ma na koncie dwa studyjne albumy, trasę z Maroon 5 oraz wiele koncertów na całym świecie. Został także nagrodzony dwiema JUNO Awards oraz otrzymał szereg nominacji do takich nagród jak American Music Awards, Billboard Music Awards oraz Teen Choice Awards.

 

A-Trak to dawny mistrz świata w miksowania, który zdobył jako najmłodszy w historii. To było w latach 90-tych.  Teraz robi głównie remiksy. W tym przypadku zrobił mieszankę funky, hip-hop, tropical i r’n’b. Wyszedł z tego przyjemny klimat.

 

Częściej dociera do nas latynoski dance niż hip-hop. W tym przypadku mamy  mamy kołyszącą mieszankę hip-hop i raggaton, a więc całkiem lekko. Może się u nas spodobać. Sprawdźcie!

Bebe Rexha. Ta wokalistka ma coś w sobie. Raz jest drażniąca, innym razem, jak teraz słodka. Mamy tu do czynienia z balladą na podkładzie r’n’b. A wokal jak poprzednio znakomity.

Mało znana wokalistka Mahalia w spokojnym klimacie r’n’b na lekko dance’hallowym rytmie. Bardzo fajny rap niejakiego Buddy.

Oceń ten produkt
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze