jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Film What we started w Polsce dopiero w czerwcu 2018

Film What we started w Polsce dopiero w czerwcu 2018

To film, który warto będzie zobaczyć. Przedstawia zmiany w muzyce dance na przestrzeni trzech ostatnich dekad czyli od początku clubbingu. Obecnie ten rodzaj muzyki określamy jako EDM czyli Electronic Dance Music. Niestety w Polsce film What we started w Polsce dopiero w czerwcu 2018.

 

 

 

What we started w PolsceWhat we started w Polsce pojawi się za jakiś czas, a warto już teraz go zapamiętać. Oglądając film dowiadujemy się również jak na przestrzeni lat powstało określenie EDM, które dzisiaj nie oznacza już tylko zbioru charakterystycznych gatunków muzycznych, ale również całą społeczność zbudowaną na jego fundamentach. Wokół EDM na całym świecie wykreowały się festiwale skupiające rzeszę fanów, m.in Tomorrowland, Ultra Music Festival czy Coachella, na których scenach występują przedstawiciele elektronicznej muzyki tanecznej.

Jednym z takich przedstawicieli jest Martin Garrix, o jego właśnie karierze, przyrównanej do kariery Carl Cox’a – opowiada znaczna część filmu „What We Started”. Zarówno Martijn jak i Carl odnieśli zdecydowanie ponad przeciętny sukces, jednakże zupełnie inaczej do niego dochodzili. Wszystko za sprawą zmieniających się czasów oraz technologii – Cox zaczynał w połowie lat 80-tych, a Garrix na początku obecnej dekady.

Film dodatkowo zawiera dużo komentarzy od takich postaci jak: Paul Oakenfold, Richie Hawtin, Tiësto, Erick Morillo, Afrojack, Usher czy nawet Ed Sheeran! Producentem wykonawczym filmu jest sam Pete Tong!

Film został wyemitowany tylko raz podczas Los Angeles Film Festival w 2017 roku. Jego oficjalna premiera będzie miała miejsce podczas Miami Music Week, dzień przed rozpoczęciem Ultra Music Festival Miami 2018 (22.03.2018).

Po tej dacie możliwe będzie obejrzenie filmu w wybranych kinach – niestety tylko na terenie USA. Film w Polsce oficjalnie dostępny będzie dopiero od czerwca, nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty. Pojawi się na platformie Netflix.

 

Na What we started w Polsce trzeba poczekać, ale oficjalny trailer już można obejrzeć na platformie Facebook, na oficjalnym fanpage’u produkcji – „What We Started Movie”. Mało jest tego typu filmów, tym bardziej warto będzie go zobaczyć.

 

what we started w Polsce

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze