Kurs

DJ KURSY

INFORMACJA NA TEMAT KURSU DLA DJ-ÓW

 

najbliższy DJ Kurs szkoleniowy ZIMA 2019 

DJ KURS

Termin naszego najbliższego kursu - 4.02. - 10.02.2019 Odbędzie się w dwóch wariantach. Czytaj niżej

AKTUALNA PROMOCJA (dotyczy tylko wariantu pełnego)

Zakwalifikuj się w pierwszej turze naboru na kurs czyli w terminie do 25.10.2018 włącznie, a otrzymasz pakiet legalnej muzyki do nauki i nie tylko o wartości 720,00 PLN. Otrzymasz około aż 750 utworów opublikowanych na naszych specjalnych płytach. Promocja ważna do 30.10.2018 (.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI ?

1. Zarejestrować się poprawnie na tej stronie

2. Wpłacić w terminie do 30.10.2018 kwotę zaliczki w wysokości 400,00 PLN. Decyduje data wpływu płatności oraz rejestracji.

3. Polubić fan page DJ Promotion

Jeśli decyzja podjęta na TAK, zarejestruj się jak najszybciej i postępuj wg powyższych wskazówek!

Data i miejsce

Wariant pełny: 7 dni, 4 lutego do 10 lutego 2019 , Warszawa

Wariant Eventowy: 2 dni, 4 lutego do 10 lutego 2019 , Warszawa, dokładna data tych zajęć będzie podana wkrótce

dla kogo jest ten kurs? 

Wariant pełny: Początkujący oraz pracujący już DJ-e, którzy chcieliby uzupełnić wiedzę. Uczestnicy dj szkolenie będą podzieleni na grupy w zależności od stopnia wiedzy. Wariant Eventowy: posiadający wiedzę z zakresu miksowania nagrań i posługiwania się mikrofonem, ale chcący pogłębić wiedzę z zakresu prawa autorskiego oraz organizacji i prowadzenia eventów takich jak wesela, studniówki, integracje,... itp.


ilość miejsc

30 / decyduje kolejność zgłoszeń (przesłanie zgłoszenia + opłaty wstępnej)


tematyka zajęć
WARIANT PEŁNY: Zajęcia podzielone są na:
TEORETYCZNE - wszyscy kursanci uczestniczą we wspólnych zajęciach podczas których zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy DJ’a. Do dyspozycji są materiały pisane dostarczane przez DJ Promotion , multimedialne oraz wyświetlane są filmy dokumentalne.

1.Podstawy muzyki i budowa utworu muzycznego (nuta, takt, fraza, aranżacja, tonacja)

2.Znajomość podstaw akustyki (Zasady podłączania sprzętu elektroakustycznego, zjawiska)

3.Technika miksowania i budowania setów (sposoby poprawnego miksowania, dobór utworów, ustawianie tempa)

4.Prawo autorskie i prawa pokrewne – znajomość podstawowych reguł prawnych (Tantiemy i ich rodzaje, sposoby ich płacenia, wymagania organizacji zbiorowego zarządzania)

5.Rynek muzyczny w Polsce i na Świecie – podstawowa wiedza (gatunki muzyki pop, jak powstaje utwór muzyczny i jego droga do pojawienia się na rynku, jak legalnie zaopatrywać się z muzykę)

6.Praca z mikrofonem i zasady poprawnej wypowiedzi do publiczności (ustawienie mikrofonu pod kątem swojej barwy głosu, rodzaje  mikrofonów, Jak się wypowiadać do publiczności, aby być zrozumianym, wady wymowy)

7.Znajomość profesjonalnego sprzętu DJ’skiego (jak rozpoznać jakość sprzętu, jego rodzaje, )

8.Historia muzyki  Pop.

9.BHP w pracy DJ’a (Co warto wiedzieć  o wpływie muzyki na ludzkie zdrowie zanim stanie się za konsoletą)

10.Marketing w pracy DJ’a czyli jak się dobrze sprzedać za konsoletą.

PRAKTYCZNE - Będą obejmowały naukę na najlepszym obecnie  sprzęcie dostępnym w  dyskotekach ! tj. firmy Pioneer, Denon , Numark i legendarnym gramofonie Technics .Zajęcia z techniki miksowania obejmują pracę z płytami CD, winylowymi i oczywiście z plikami muzycznymi. Ponieważ DJ powinien się poprawnie wysławiać, bo praca za konsoletą potrafi płatać różne figle i sytuacje planowana jest nauka poprawnej wymowy i dykcji, w podstawowym zakresie. A więc jak i co mówić, aby być zrozumianym.  
Zajęcia będą prowadzić najlepsi polscy DJ-e, prowadzący kurs już od wielu lat i mający doświadczenie w kształceniu. Między innymi  Bogdan Fabiański ("Radio Zet Gold ", „Polsat”), DJ Sin, DJ Philippe, Paweł Bobrowski (Radio dla Ciebie) i kilku innych, oraz szef DJ Promotion - Piotr Gryglewicz.
Tradycyjnie planowane są wizyty na zajęciach jeszcze innych postaci z naszej branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z pracy w tym zawodzie i podpowiedzą jak najlepiej się pokazać za konsoletą. Planowana jest wycieczka do Radia dla Ciebie w Warszawie, aby pokazać pracę radiowców "od kuchni".
 

WARIANT EVENTOWY to zajęcia w ciągu dwóch dni kursu ukierunkowane na poprawienie swojej wiedzy w zakresie prawa autorskiego oraz organizacji eventów czyli: Jak przygotować atrakcyjny event, aby klient był zadowolony? Jak do tego podejść organizacyjnie? Jaką wybrać muzykę? Jak poprowadzić imprezę? Jak zorganizować konkursy? Zakres:

a. Znajomość odpowiedniego dobierania repertuaru muzycznego dla poszczególnych rodzajów imprez.

b. Techniczne różnice w budowaniu programu muzycznego.

c. Techniczna obsługa sprzętu muzycznego oraz jego optymalna konfiguracja w kontekście powyższych rodzajów imprez.

d. Przygotowanie odpowiedniego scenariusza imprezy.

e. Stosowna kreacja wizerunku prowadzącego imprezę.

f. Znajomość zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości.

dodatkowe informacje

Kurs jest przeznaczony dla osób o różnym poziomie , zarówno dla tych , które mają mały kontakt z pracą DJ-a lub w ogóle nie miały styczności z dyskoteką od tzw. kuchni. Sytuacja zawodowa didżeja uległa ostatnio zmianie. Nie jest on tylko "człowiekiem od puszczania muzyki". Jego zadaniem, oprócz zapewnienia właściwej oprawy muzycznej czy po prostu zabawy, jest dopilnowanie kwestii prawnych związanych z publicznym odtwarzaniem muzyki. Dokładniej, brak wiedzy prawnej wiąże się obecnie z przykrymi konsekwencjami prawnymi tj. ograniczeniem wolności oraz grzywną. Warto zdawać sobie z tego sprawę przed podjęciem decyzji o publicznym odtwarzaniu muzyki.

Założeniem kursu nie jest "wbicie" do głowy uczestnika kursu maksymalnej ilości wiedzy , a jedynie właściwe ukierunkowanie do samokształcenia , bowiem tylko dzięki własnej pracy i samozaparciu można zostać Disc Jockey-em . Innym aspektem kursu jest możliwość poznania wielu nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach , a także prezenterów , bowiem przy okazji każdego takiego kursu , spotyka się na nim wielu współpracowników zrzeszonych w DJ Promotion. Na naszym kursie regularnie gościmy znanych DJ'ów (DJ Adamus, C-Bool, Matush,..), którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami jak poradzić sobie na rynku muzycznym w obecnych czasach.  

Relacje z kursów można przeczytać na tej stronie, w zakładce DJ RAPORT, np w numerze (09) 2016, a z ostatniego w numerze (02) 2017. A fotki w naszej Galerii na tej stronie.


egzaminy

Ostatniego dnia kursu odbędzie się nieobowiązkowy egzamin, po zdaniu którego otrzymuje się „Certyfikat DJ Promotion i Radio Dla Ciebie”. Osoby , które nie zdadzą go lub nie będą zdawały – otrzymają zaświadczenie o odbyciu kursu. Dodatkowo będzie możliwość zdania egzaminu (bez udziału w kursie) na certyfikat DJ Promotion. Uczestnictwo w kursie lub zdany egzamin uprawnia do korzystania z serwisów DJ Promotion bez konieczności dokumentowania miejsca grania!

czas zajęć - wyżywienie - zakwaterowanie

Zajęcia będą odbywać się przez cały dzień tj. w godzinach 10-19 z przerwami na posiłki. Zakwaterowanie nie jest wliczone w cenę. Orientacyjna cena zakwaterowania na miejscu to 450 PLN, ale będziemy starali się obniżyć ją o 100 PLN. Orientacyjny koszt bardzo dobrego obiadu (dowożony na zajęcia) to max 15.00 PLN. Płatny na miejscu.

cena

950,00 PLN

regulamin kursu

1.Uczestnik przyjeżdża na własny koszt.

2.Godziny zajęć przewidziane są w godzinach 10-19 za wyjątkiem wycieczek, które mogą odbyć się po tych godzinach. Dokładne terminy takich imprez podane będą w trakcie zajęć.

3.W razie potrzeby uczestnik pokrywa zakwaterowanie na własny koszt. DJ Promotion wskazuje dogodne cenowo lokalizacje hoteli lub hosteli.

4.DJ Promotion zapewnia w trakcie zajęć napoje zimne i gorące. Posiłki, w tym obiady uczestnik pokrywa sam.

5.W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest pisemna zgoda rodziców z podaniem kontaktowego numeru telefonu przynajmniej jednego rodzica.

6.Kwalifikacja na kurs następuje po dokonaniu rejestracji na stronie www.djpromotion.com.pl oraz dokonaniu niżej wymienionej opłaty zaliczkowej. W ankiecie rejestracyjnej należy podać dokładne dane kontaktowe i adresowe, które będą wykorzystane tylko dla potrzeb informacyjnych związanych z kursem i wysłaniem do uczestnika darmowej subskrypcji miesięcznika informacyjnego DJ Promotion "DJ Raport" i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.

7.Opłata wstępna wynosi 400,00 PLN

8. Pełna opłata za kurs wynosi 950,00 PLN brutto. Dokonuje się jej tuż przed kursem przelewem bądź pierwszego dnia zajęć w gotówce.

9.W ramach opłaty uczestnik dostaje pakiet płyt o wartości zależnej od rodzaju promocji związanej z terminem zapisania. Szczegóły publikowane będą na stronie www.djpromotion.com.pl

10.Opłaty powinny być dokonywane na konto organizatorów czyli DJ Promotion > 77 1750 0012 0000 0000 3541 1283 z dopiskiem SZKOLENIE DJ.

11.O zakwalifikowaniu na kurs DJ Promotion powiadamia drogą mailową. W przypadku dokonania wpłaty oraz rejestracji, a braku takiego powiadomienia drogą elektroniczną należy zadzwonić do DJ Promotion w dni powszednie, godzinach 10-16. Telefon kontaktowy to: 22-621-3111. e-mail: office@djpromotion.com.pl

12.W przypadku gdy osoba wpłacająca nie zostanie zakwalifikowana na kurs otrzyma zwrot zaliczki na wskazane konto w terminie max. czterech dni.

13.W przypadku rezygnacji z kursu po zakwalifikowaniu lub w trakcie zajęć, nie zwracamy zaliczki lub całej opłaty, chyba, że na zwolnione miejsce znajdzie się inna chętna osoba.

14.DJ Promotion zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, W takim przypadku uczestnik otrzyma 100% zwrot wpłaconej kwoty oraz specjalny bonus płytowy. (do tej pory nie był odwołany żaden kurs przez ponad 20 lat).

15.Opłata egzaminacyjna wliczona jest w cenę kursu.

16.Uczestnik nie ma obowiązku zdawaniu egzaminu na kursie. Wówczas dostaje tylko zaświadczenie o odbytym kursie.

17.Uczestnik, który zda egzamin otrzyma certyfikat DJ Promotion.

18.Po ukończeniu kursu, niezależnie od wyniku egzaminu, uczestnik nabywa prawo do skorzystania w serwisów DJ Promotion bez spełnienia kryterium zawodowego jakim jest regularne granie jak DJ lub prezenter.

19.Uczestnik otrzyma w trakcie zajęć darmowe materiały szkoleniowe.

20. Program kursu uczestnik dostaje na adres maila przed samym kursem lub pierwszego dnia.

21. Wypełnienie ankiety rejestracyjnej stanowi akceptacje niniejszego regulaminu.

22.Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w kursie za pisemną zgodą rodziców. Minimalny wiek uczestnika to ukończone 14 lat.
Osoby niepełnosprawne proszone są o podanie tego faktu w ankiecie rejestracyjnej.

23. zgłoszenia

Należy wypełnić zgłoszenie (dostępne na tej stronie) zawierające dane przyszłego uczestnika: imię i nazwisko, dokładny adres, telefon lub e-mail kontaktowy i inne. Osoba niepełnoletnia jest zobowiązana do podania takiej informacji o swoim wieku. *** dj szkolenie, djkurs, dj kurs, szkolenia dj - zapraszamy!

kontakt
  • adres pocztowy : DJ Promotion , skr. pocztowa 45, 01-680 Warszawa 14
  • telefon : (22) 621-3111 w godzinach 10-16  od poniedziałku do piątku  
  • e-mail ; office@djpromotion.com.pl .

Zapoznaj się z polityką prywatności RODO w DJ Promotion

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.