ANKIETA CZŁONKOWSKA

Jeśli zdecydowałeś się na jeden z naszych pakietów "CD Pool" i "Digital Pool" prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Podstawowym kryterium przyjęcia do klubu DJ Promotion jest aktywność zawodowa jako prezenter dyskotekowy lub weselny, dj klubowy lub radiowy. Sformułowania "mobilny dj" są odrzucane, ponieważ nawet "DJ mobilny" gra pod konkretnym adresem. W przypadku stacji internetowych zastrzegamy sobie prawo do oceny merytorycznej danej strony. Ale UWAGA POCZĄTKUJĄCY! Możecie skorzystać z opcji STATUS ADEPTA. Warunkowo na trzy miesiące będziecie mogli korzystać z naszego serwisu pod warunkiem opisania swojego zaangażowania w zakresie pracy DJ'a. To znaczy- należy opisać swoje dotychczasowe dokonania, używany sprzęt , itp informacje. I przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz otrzymać status ADEPTA? Przypominamy, że w polu (Nazwa obiektu, w którym gram) należy wpisać słowo ADEPT. Wypełnij zatem dokładnie (podaj jak najwięcej informacji) wg podanych wskazówek naszą ankietę rejestracyjną - wówczas zwiększysz swoje szanse na akceptację.

Niewypełnienie punktu dotyczącego miejsca grania (nie musi być to zatrudnienie na etat ani rezydentura) spowoduje, że ankieta nie będzie zaakceptowana. Określenie "mobilny DJ" jest niewystarczające. Podobnie w przypadku podania niekompletnych danych adresowych. O tym fakcie rejestrujący będzie informowany. W razie wątpliwości, prosimy dzwonić.

Jeśli nie grasz regularnie możesz skorzystać jeszcze z trzeciej drogi uzyskania naszej akceptacji do korzystania z serwisów DJ Promotion. Udział w kursie szkoleniowym DJ Promotion gwarantuje właściwe merytoryczne przygotowanie do tego zawodu, przede wszystkim w zakresie świadomości (wiedzy prawnej) związanej z publicznym odtwarzaniem muzyki. Trzeba bowiem wiedzieć, że niewiedza w tym zakresie nie chroni od przykrych konsekwencji prawnych w postaci ograniczenia wolności i grzywny. Takie przypadki to nie teoria, ale rzeczywistość. Zawód didżeja już nie jest tylko przyjemnym puszczaniem muzyki, lecz czynnością związaną z posiadaniem pewnej wiedzy teoretycznej i oczywiście odpowiednich umiejętności manualnych.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria wstępne - wypełnij poniższą ankietę !

Masz do wyboru:

w przypadku serwisu CD Pool:
Pakiet A1 - Wszystkie formaty muzyczne czyli Pakiet A2+A3 z bonusem.
Pakiet A2 - Format klubowy (serie House-mixes, Tech-mixes) > różne odmiany muzyki house oraz Tech-mixes(brzmienia big room z muzyką progressive, trance, tech-house, techno, hands up, hardstyle, ... itp)
Pakiet A3 - Format Dance (serie Pop/Dance, Polska, Black)

w przypadku serwisu Digital:
D3 – transfer mały – do 500 MB
D2 – transfer średni – do 1000 MB
D1 – transfer max – do 1500 MB
D3P – opłata półroczna (6 miesięcy)
D2P – opłata półroczna (6 miesięcy)
D1P – opłata półroczna (6 miesięcy)

W polu Imię/nazwisko menadżera należy wpisać osobę kierującą klubem. Jeśli nie ma menadżera - właściciela klubu. W polu WYBIERAM SERWIS należy zaznaczyć wybrany serwis czyli PŁYTY CD lub SERWIS MP3 , ewentualnie zaznaczyć oba.

Po zaakceptowaniu rejestracji otrzymasz maila zwrotnego z regulaminem wybranego serwisu. W przypadku serwisu "CD Pool" należy wydrukować sobie nadesłaną ankietę, wypełnić, podpisać i odesłać do DJ Promotion mailem (skan wszystkich stron), faksem (22-6213111) lub pocztą.

W przypadku gdy pierwszy raz się rejestrujesz i wybierzesz opcję "CD Pool" i poleci cię osoba będąca w DJ Promotion > wpisz w pole w formularzu >Dodatkowe informacje o sobie< nazwisko tej osoby. Otrzyma ona specjalny bonus od DJ Promotion. Szczegóły w regulaminie serwisu "CD Pool".

REJESTRACJA

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.