News

Zmieniamy się dla Was! Digital DJ Web 2.0 2019-03-26 17:18:06

Informujemy,że z dniem dzisiejszym czyli 26 marca 2019 rozpoczynamy wdrożenie naszego zupełnie nowego serwisu cyfrowego. 


Pierwszym etapem jest zawieszenie aktywacji nowych kont. Wszystkie wpłaty, które nie przyszły dziś do godziny 17.00 będą musiały poczekać do uruchomienia nowego serwisu. 

Może to być okres 7- 10 dni od tej chwili.

Na tej stronie będziemy podawać bieżące komunikaty o stanie wdrożenia, ale przede wszystkim o dokładnej dacie zawieszenia starego serwisu, czasu przerwy oraz startu nowego serwisu.

Nasz nowy serwis będzie działał według najnowszych technologii. Właściwie prawie wszystko w nim się zmieni. Do tego dochodzi niezwykle obszerna baza danych. Dlatego wymaga to zamknięcia starego serwisu i przerwy w dostępie do niego.

Dni wykorzystane na przerwę będą rekompensowane w nowym serwisie. Wszystkie daty ważności będą przesunięte.   

Dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Jakość nowego serwisu będzie tego warta. 

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.