News

Digital DJ 2.0 info dla userów 2019-04-01 20:09:02

Proces migracji nowego serwisu na nowy serwer na razie przebiega wg planu, a nawet nieco szybciej. Kolejną fazą będzie przetestowanie go na aktualnych danych. Po tym etapie i stwierdzeniu poprawności działania Digital DJ 2.0 zaparkujemy domenę do serwisu. 

Wtedy zyskacie dostęp. Pierwszym krokiem będzie zalogowanie się starym loginem i hasłem. Dlatego warto sobie przypomnieć te dane już teraz (inaczej będziecie musieli poczekać w kolejce na jego odtworzenie). 

Po poprawnym zalogowaniu otrzymasz nowe hasło do serwisu. Obecnie przygotowujemy filmy, które pomogą Wam użytkować nowy serwis, w którym pewne czynności będziecie sami wykonywali, np.odnawianie legitymacji. 

Kolejne informacje - wkrótce.

Nasi partnerzy

Zobacz naszą lokalizację
Szanowni Państwo,
w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.