Hollaphonic HRVY 1 day 2 nights

Dzisiejsza piątka naszych rekomendacji House to bardzo różne pomysły muzyczne. Z bólem serca prezentujemy tylko tych kilka z premier ostatnich dni, bo wachlarz ciekawych utworów jest ostatnio szeroki. Oto HRVY, San Sebastian & Maurizio Basilotta Feat. IDA fLO, Dennis Cartier & BLAND, Juarez i Andruss i Torio feat. D. Lylez.

 

Najbardziej przebojowo brzmi pierwszy utwór. To mieszanka UK House w swojej ciekawej odmianie i innych rzeczy. Trochę tu z tego co znamy z utworów Joel Cory, a trochę z klasyki House, co powinniście wyłapać.  Mimo to „1 Day 2 Nights” to całkiem oryginalnie brzmiący kawałek i do tego przebojowy.

 

HRVY to brytyjski wokalista i prezenter tv Harvey Leigh Cantwell. Jest już bardzo dobrze znany zagranicą, a u nas mało, choć znamy jego kawałki od 2018 roku. Powinniście go jednak kojarzyć przynajmniej z utworu „Younger”, z Jonas Blue.

Remiks utworu „1 Day 2 Nights” przygotował R3hab, z którym już wcześniej współpracował.

 

 

  • „Cześć wszystkim! Nadszedł czas letni! Co jest najważniejsze w tym sezonie? Zgadza się: dobry nastrój, dobra pogoda, a najważniejsza jest dobra muzyka!!! A potem będziesz świetny WSZĘDZIE! „Która butelka?” zespół z radością prezentuje to nowe wydawnictwo «San Sebastian & Maurizio Basilotta feat. IDA fLO – Wszędzie»!  … Ta międzynarodowa współpraca dwóch utalentowanych DJ-ów i producentów muzycznych San Sebastian z Holandii i Maurizio Basilotta z Włoch zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! A prawdziwą wisienką na torcie jest głos IDA fLO (USA)!”

– Oto co pisze pod klipem producent utworu – znany nam zresztą Maurizio Basilotta. A my to potwierdzamy, boi to przyjemny vocal disco house po prostu na lato.

 

Magik Music to label Black Hole Recording o bogatym dorobku i kiedyś bardzo popularnym, przede wszystkim za czasów prosperity muzyki Trance. Zresztą kawałek „Final Night” nawiązuje nieco do tamtych brzmień, bo to taka mieszanka House z lekkim brzmieniem Trance w tle. Dennis Cartier to DJ i producent z Belgii. Towarzyszy mu mało znany BLANDO.

 

Label There Was Jack, jak zwykle dostarcza nam fajny klimat Funky Disco House niewielką dozą oldschool. Zresztą już sam tytuł „This funky” powie Wam wiele. Firmują go mało nam znani Juarez  Andruss.

 

Obok takiego wokalu nie sposób przejść obojętnie. Label Black Lizzard w kawałku „Feel this” dostarczył nam całkiem zwariowany produkt -mieszankę przeróżnych pomysłów brzmieniowych, p[ocżawszy od lat 80-tych. Jako piszą:

  • Naprawdę zasługujesz, aby CZUĆ SIĘ TAK szczęśliwą! Ten utwór to porywający, pełen energii utwór House Music, napisany przez amerykańskiego producenta Torio podczas jego pobytu we Florencji, inspirowany otaczającym go pięknem. Teksty śpiewane przez D. Lylez oddają nastrój nocnego klubu, kiedy muzyka jest tak dobra, że ​​można ją dosłownie poczuć!