jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > DJ Promotion DISCO DANCE poleca na Andrzejkowy weekend > 13 gorących, tanecznych nowości

DJ Promotion DISCO DANCE poleca na Andrzejkowy weekend > 13 gorących, tanecznych nowości

CHOCIAŻ JUŻ POWOLI ZACZYNAJĄ SIĘ ZAPOWIEDZI ŚWIĄTECZNYCH NOWOŚCI TO JEDNAK UDAŁO NAM SIĘ PRZYGOTOWAĆ DLA WAS NA TEN ANDRZEJKOWY WEEKEND KILKA NAPRAWDĘ FAJNYCH NOWOŚCI.
SPRAWDŹCIE ZATEM KONIECZNIE CO CZEKA NA WSZYSTKICH DJ-ÓW W SERWISIE WWW.DIGITALDJ.PL

Bez wątpienia jest to jedna z najgorętszych premier ostatniego miesiąca – „Przeznaczeni”. Najnowszy utwór PIĘKNYCH I MŁODYCH bije rekordy popularności – w trzy tygodnie doczekał się w serwisie YouTube ponad 3 milionów wyświetleń. Również u nas DJ-e bardzo chętnie sięgali po ten numer – czego efektem była prawie dwutygodniowa dominacja na liście najchętniej pobieranych polski singli.

Teraz nadeszła pora, aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę na klubowych parkietach. Pomóc w tym mają dwa klubowe remixy od DJ SEQUENCE oraz duetu CANDYNOIZE & FAIR PLAY.

Chociaż nie pozorny – to właśnie ten singel jest jednym z najchętniej pobieranych w tym tygodniu – zresztą wcale się nie dziwimy.
Sprytne połączenie rosyjskiego, biesiadnego hitu rodem z lekko pompującym aranżem – a w dodatku z „imprezowym” tekstem.
Sprawdźcie zatem koniecznie najnowszy singel ZANOZY zatytułowany „Kalinka Party”.

Kolejny numer to propozycja, która ma szanse rozgrzać nie jeden klubowy parkiet. W czym tkwi tajemnica?
Otóż za jego produkcję odpowiada DJ DAVIS, którego możecie znać także jako LOVERBOY. Paweł z formacji DRESS wspierany przez Mateusza stworzył premierowy kawałek „Moja VIP” – efekt? Oceńcie sami.

Utalentowana i pełna seksapilu – tak pokrótce można opisać NICKI, czyli jedną z nowych twarzy na rynku muzyki disco/dance.
Po dość zaskakującym sukcesie jej poprzedniej produkcji – czyli „To nie ja” – ta mająca na koncie liczne nagrody wokalistka wydała kolejny singel.
Czy „Na jedną chwilę” również przypadnie do gustu fanom muzyki tanecznej i DJ-om? Posłuchajcie, żeby się o tym przekonać.

W tym tygodniu mamy także coś z pogranicza disco polo i rocka 😉 Dokładnie tak – kolejny singel od SŁAWOMIRA, który bez wątpienia ucieszy jego fanów.
Chociaż od premiery minęło już trochę czasu to jednak nadal „Ni mom hektara” jest jednym z najpopularniejszych utworów króla rock-polo.
Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał tego numeru to niech koniecznie nadrobi zaległości.

WŚRÓD POLECANYCH PRZEZ NAS NOWOŚCI ZNALAZŁY SIĘ TAKŻE:

  • PUDZIAN BAND – Masz to jak w banku (Extended / DJ Sequence Remix)
  • MARIO BISCHIN – Mulatka (Extended Mix)
  • BABY FULL – Desperados
  • KADIS & SEQUENCE – Jedyna doskonała
  • LAJKERS – Słodziaku
  • MENELAOS – Król życia
  • FASTER – Moc, energia i papryka (Skoki Song)
  • JOKER SQUAD – Kochaj mnie

 

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze