DJ Promotion
Strona główna PREMIERY 21 REASONS 💥 Nathan Dawe i Ella Henderson w tym co lubimy...

21 REASONS 💥 Nathan Dawe i Ella Henderson w tym co lubimy 🙂

„21 reasons” jest po prostu tym co lubią nie tylko nasi polscy DJ’e. To słynny motyw – kilka akordów na saksofonie, które zawojowały świat od prawie 20 lat.

 

 

Ella Henderson urasta do miana tzw. pierwszoligowej wokalistki. Oto mamy kolejny naprawdę fajny utwór z jej udziałem. Nazywa się „21 reasons” czyli „21 powodów”.

 

 

Powody

Wydaje się, że wystarczy jeden powód, żeby polubić ten utwór, ale jest ich kilka. DJ’e polubili go błyskawicznie, bo w ciągu jednego tygodnia utwór zadebiutował jako nowość na Polish Dance Chart.

Słyszymy , jak zwykle, znakomity wokal,, Elli Henderson, która tym razem nie tylko śpiewa, ale i podśpiewuje „tu tu turutu…”. Ale najważniejszym elementem wydaje się  wykorzystanie słynnego sampla spopularyzowanego w „Destination Calabria„. To jednak nie jest oryginał, o czy już pisaliśmy swego czasu. Ten powstał w 2003 roku i nazywał się „Calabria”. Stworzył go Rune. Dopiero kilka lat później byli Alex Gaudino i Crystal Waters.

w „21 reasons” wykorzystano tylko ten charakterystyczny fragment saksofonu i dopisano do niego nową linię melodyczną oraz tekst. Chyba się zgodzicie ze mną, wyszło bardzo fajnie. 🙂🙂🙂

O nich

Brytyjski producent Nathan Dawe dał już się poznać z wielu niezłych produkcji, w tym remiksów, ale nie miał jakiegoś szczególnie spektakularnego. Najlepiej mu wyszła produkcja „No Time For Tears”, z Little Mix i  remikx klasyka „No diggity” Lucas & Steve x Blackstreet. Teraz ma poważne szanse poprawić swoje wyniki w show biznesie. Zremiksował ostatnio także utwór Georga Ezra.

Ella Henderson ma duuużo większe sukcesy. Sigala, Ofenbach czy Kygo, ale chyba największy właśnie się wykluwa. To „Crazy What Love Can Do„, z Davidem Guettą i Becky Hill.

 

p.s. utwór został hitem nr 2 w maju 2022

 

 

Exit mobile version