6 zł za litr dance 2 disco remix

Pewnie niejednemu kierowcy marzy się teraz taki obrazek czyli widok baku na tak zwany full. Ale po co się stresować?! Lepiej posłuchać “6 zł za litr”. A gdyby jeszcze potańczyć?! Bingo! Mamy dla was absolutną nówkę  w tanecznej wersji Dance 2 Disco. Możecie jej posłuchać na chwilę obecną tylko u nas.

 

Cześć, jak się masz” to hit ostatnich miesięcy, który doczekał się parodii opublikowanej na YouTube jeszcze w listopadzie. Od tego czasu zdecydowanie robi furorę, bo ma ponad 5 milionów streamów. Sanah i Sobel zaśpiewali to pięknie i nostalgicznie. Prawdopodobnie na tyle emocjonalnie, że wyzwolili w duecie Letni  mocną motywację do zrobienia parodii. Oczywiście poza samym faktem przekroczenia niebotycznej ceny za paliwo. Na początek, ta wersja oryginalna “6 zł za litr”, bo nie każdy może ją znać.

 

Można powiedzieć, że duet letni to specjaliści od takich parodii.

Nie wiem, ile hajsu nam potrzeba, by zapełnić bak. Pytałaś, jaka cena, nie chce ściemniać – zdrożał nawet gaz. Tankujemy cyk, zawsze za pięć dych. To nie “Need For Speed?, 6 złotych za litr.
Parodiowali już różne utwory i sprawy, ale kwestia “magicznej” bariery 6 złotych za paliwo jest wyjątkowo bliska wielu dorosłym Polakom. To kwestia, która martwi właściwie każdego kierowcę.
Tą wersję być może już znacie, bo jak wspomnieliśmy już funkcjonuje od jakiegoś czasu w internecie. Teraz nasi DJ’e dostają prezent od duetu producenckiego Dance 2 Disco, który po prostu zremiksował melancholijną wersję Letnich, nadając jej taneczny sznyt.

Letni – 6 zł za litr (Dance 2 Disco remix)

Dance 2 Disco zrobili zadziornie i energetycznie! Specjalizują się w Disco dance, ale jak tu słychać, inne klimaty nie są im obce. Tego teraz nam trzeba, do czasu kiedy rząd da nam obiecany bonus na paliwo. Na krótko, nie na zawsze. Zapowiada nam się evergreen, tak jak evergreenem może być bariera 6 zł za litr.

Więc , póki co, cieszmy się i tańczmy!