After Weekend 008 dj kurs multi dj camp kurs dj szkolenie

Wielkimi krokami zbliża się wakacyjna edycja naszego flagowego kursu szkoleniowego, która w tym roku nazywa się Multi DJ Camp. Dlatego w ramach naszego poniedziałkowego live stream „After Weekend” pojawi się właśnie tematyka. Będzie oczywiście miksowana muzyka, ale będzie też sporo słowa mówionego. W poniedziałek 6 lipca 2020, o godzinie 20.00 After Weekend #008

uwaga! z powodu anomalii atmosferycznych nie udało się zrobić transmisji w terenie. Przenieśliśmy się do obiektu i nagraliśmy stream. Opublikujemy go dziś (wtorek) ok 20.00.

 

dj kurs multi dj camp kurs dj szkolenie Nasz kurs DJ rozpoczyna się 27 lipca, a więc mamy jeszcze trochę czasu, ale chcielibyśmy przybliżyć wszystkim to co się będzie działo przez tydzień nad Zalewem Zegrzyńskim. Gośćmi After Weekend 008 będą Bogdan Fabiański i Piotr Gryglewicz, a zagrają DJ’e Insane i Brave.

Zachęcamy przede wszystkim wszystkich, którzy dopiero się zastanawiają czy warto  jechać na taki kurs by przy okazji wypocząć. Może lepiej pojechać po prostu nad morze lub w góry?

Kto wie? Ale w takiej sytuacji trzeba samemu sobie zadać pytanie czy nie lepiej odpuścić sobie „didżejkę”.

W poniedziałkowy wieczór  podczas After Weekend 008 postaramy się przedstawić dodatkową ofertę związaną z naszym kursem. Coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie proponowaliśmy na naszym letnim kursie, który przecież organizujemy od połowy lat 90-tych.

Natomiast za dwa tygodnie na After Weekend #009 chcieliśmy Wam przedstawić absolutnie niecodziennego absolwenta kursu DJ Promotion. DJ Blade, mimo, że jest niewidomy, pokaże Wam, że nie jest to przeszkodą w miksowaniu.

Nasze cotygodniowe live streams dostępne są na Facebook.

Zobacz #006