Alvaro Soler wystąpi na tegorocznej edycji Tauron Life Festival

Alvaro Soler wystąpi na tegorocznej edycji Tauron Life Festival. To jest impreza, której na pewno będzie bardzo tanecznie, ale i bardzo wesoło, bo ten artysta potrafi wciągnąć ludzi do zabawy, do wspólnego śpiewania jego hitów.

 

 

Alvaro Soler wystąpi na tegorocznej edycji Tauron Life Festival

 

Alvaro Soler – ten uwielbiany przez polską publiczność hiszpański wokalista podbił serca Polaków w 2014 roku – jego singiel “El Mismo Sol” był najczęściej granym utworem przez polskie stacje radiowe. Wydany rok później album “Eterno Agosto” pokrył się aż trzykrotnie platyną, a piosenki z tej płyty – „Sofia”, Agosto”  czy „Animal” – przez długie tygodnie okupowały najwyższe miejsca na listach przebojów.

Wielkim hitem okazał się też utwór  “Libre” nagrany w 2016 r. w duecie z Moniką Lewczuk.

 

Soler wystąpi na tegorocznej edycji TAURON LIFE FESTIVAL w Oświęcimiu! Będzie to drugiego dnia tej imprezy czyli 15 czerwca 2018.

 

Alvaro Soler wystąpi na tegorocznej edycji Tauron Life Festival > zarezerwuj czas na 15 czerwca 2018 ! Oprócz niego wystąpią na głównej scenie stadionu MOSiR w Oświęcimiu Blue Cafe i Vera Jonas Experiment oraz zwycięzca konkursu Life On Stage – przyjmowanie zgłoszeń trwa do 18 marca!

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie koncert niezrównanego gitarzysty Carlos Santana !

 

Alvaro Soler wystąpi na tegorocznej edycji Tauron Life Festival