Ania Dąbrowska Serce nie sługa film

W ubiegłym roku mieliśmy Jej trzy nowe utwory oraz remiks Gromee do utworu “Nieprawda”. W tym roku Ania Dąbrowska jeszcze nie miała swojej autorskiej premiery do dnia dzisiejszego. Czy warto było tak długo czekać na “Serce nie sługa”? Tak, bo to ciągle takie same pogodne piosenki w dodatku o lekkim zacięciu tanecznym.

 

 

Ania Dąbrowska – Serce nie sługa na razie w postaci klipu audio. Jest to lekka, ale od razu wpadająca w ucho piosenka, jak zwykle w Jej przypadku, pogodna. Ten utwór nie jest tylko do słuchania. Ma też pewnien taneczny motyw oparty trochę na funky. Pamiętamy remix jej utworu wyprodukowany przez Gromee.

 

 

Nowy singiel Ani Dąbrowskiej zatytułowany Serce nie sługa to piosenka promująca najnowszy film Filipa Zylbera o tym samym tytule. Premiera filmu zapowiedziana jest na 5 października!

W październiku do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana Serce nie sługa, w reżyserii Filipa Zylbera. Piosenkę do filmu skomponowała artystka obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości. Muzyczne love story w wykonaniu Ania Dąbrowska zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków. Serce nie sługa to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę.