EDM PROMO Aruye

Oto cztery propozycje mocniejszej muzy EDM, które powinny Was zaskoczyć. Mnogość i kreatywność ciekawych i mocnych dźwięków oraz oczywiście wielka energia. Aruye ft. ASOX, KSHMR x Hard Lights Charlott Boss, John Christian, Lahos & Volta.

 

Aruye to nowa postać.  Został odkryty w ramach plebiscytu „Spinnin Talent Pool”, który wygrał.

Mnogość pomysłów na ułożenie dźwięków jak też ich samo wykreowanie – naprawdę imponująca.  „One Time” to taki garażowy kawałek z mnóstwem dodatków. Świetna robota!

 


KSHMR czyli Niles Hollowell-Dhar grubo nas zaskakuje tym razem. Razem z nieznanymi producentami Hard Lights bierze piosenkę śpiewaną przez dzieci i „daje do kotła”.  Utwór „Over and out” wpisuje się w trend  mieszania muzyki Eurodance, Psy trance i nawet Hardstyle, który jaki czas temu wskrzesił ponownie Marnik. Wokalnie wspomaga ich Charlott Boss.

 


John Christian (John Dirne) to producent z Amsterdamu. Znamy go m.in. z produkcji z Tiesto.  Jego najnowszy utwór „Dos” do oryginalna zabawa różnymi dźwiękami i to w sposób niebanalny. Sami zobaczcie!

 


Lahos (Leonard Biwer) to producent z Niemiec znany ze współpracy z YouNotUs i Alle farben. Volta to producent z Włoch. Nazywa się Ricardo Bettiol. Ich wspólna produkcja  „Close together” to mieszanka klimatów z lat 80-tych, w uwspółcześnionych brzmieniach, z łatwo wpadającym w ucho motywem przewodnim.

 

 

Zobacz inne EDM PROMO