bailando dmc skar manfree ivy santinee

Takie rzeczy to my lubimy na wakacje 👌👌. Oczywiście tytuł „Bailando” kojarzy nam się z hitem Loony, ale w tym przypadku to tylko zbieżność tytułów. Jest to rzeczywiście odświeżenie, ale zupełnie innego utworu sprzed lat. Całość firmuje znany nam projekt z Włoch o nazwie DMC i wokalistka Ivy Satinee.

 

 

Już od pierwszych taktów „Bailando” słychać wesoły latynoski groove. Ale to kawałek, który może się u nas spodobać z zupełnie innego powodu.

 

„Bailando” to drugie wydanie w ramach sublabela „EGO Latina” znanej nam wytwórni z Włoch. Ten kawałek ma u nas szanse się spodobać, bo utrzymany jest w dance’owym, pompującym rytmie. Ale mo0tywem przewodnim jest tu zalupowana trąbka. Wszystko to tworzy znakomity wakacyjny klimat i od razu wchodzi w nogi.

 

Ten chwytliwy kawałek wyprodukowali znani nam producenci, nie tylko z nazwy DMC. Pod tą nazwą stworzyli kilka utworów, które u nas się podobały. Między innymi „Want You Back” z Gabdez, w 2021 roku.

„Bailando” wyprodukowali Skar & Manfree i Nikholas Murphy. Zaśpiewała urodzona na Karaibach wokalistka i seksowna performerka Ivy Satinee, która dorastała we Włoszech.

 

 

Pierwowzór

Oryginał powstał w 2005 roku.

Yaga & Mackie to duet z Porto Rico.