Home PREMIERY Beata Drewniak i Conrado Moreno w romantycznym klipie

Beata Drewniak i Conrado Moreno w romantycznym klipie

Beata Drewniak to urodzona w Polsce, ale mieszkająca od lat na Wyspach Kanaryjskich wokalistka i? pilotka wycieczek! Lubi zaskakiwać, dlatego jej najnowszy teledysk powstawał w miejscu słynącym z pięknych krajobrazów, szerokich plaż i sprzyjającym rozmyśleniom – na Fuerteventura. Nie tylko z tego powodu projekt ma zasięg europejski. Muzykę skomponowali hiszpańscy producenci, a w wideoklipie wystąpił najbardziej hiszpański Polak i najbardziej polski Hiszpan – Conrado Moreno.

 

 

 

Beata Drewniak na planie teledysku ?No puedo / Plusz?
Beata Drewniak na planie teledysku ?No puedo / Plusz?

Beata Drewniak urodziła się w Bielsku – Białej. Uczęszczała do Opolskiego Studia Piosenki założonego przez Elżbietę Zapendowską, a w wieku 17 lat rozpoczęła przygodę muzyczną na castingach do programów telewizyjnych.

Wtedy jednak okazało się, że chęć zwiedzania świata jest silniejsza. Rozpoczęła pracę jako rezydentka i pilotka wycieczek w Egipcie, Bułgarii, na Rodos, Korfu, by ostatecznie pokochać najbardziej Wyspy Kanaryjskie – Teneryfę, Gran Canarię, Lanzarote i Fuerteventura. Na tej ostatniej zadomowiła się na dłużej.

Wyspa okazała się prawdziwym rajem. Poza piękną pogodą i przyrodą sprzyjającą twórczości, daje jej możliwość kontynuacji pracy jako pilot wycieczek oraz występów artystycznych. W 2017 r. Beata uczestniczyła w warsztatach wokalnych z coachem Celine Dion – Gregiem Enriquez i divą hiszpańską – Lilianą Aracil. Ta prawdziwie europejska współpraca zaowocowała przebojami w języku hiszpańskim, wśród których znalazły się: ?Dónde Irán, Dónde Irás?, “No tengo miedo? i “Quiero volver?.

 

Conrado Moreno

nie trzeba nikomu przedstawiać. Urodził się w Madrycie, ale od lat mieszka w Polsce, skąd pochodzi jego mama. Jest prezenterem telewizyjnym i konferansjerem, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie ?Europa da się lubić?.

Tekst do piosenki pt. ?No puedo / Plusz? napisała Beata wspólnie z Kamilem Durskim, a muzykę Yoriell Carmona. Teledysk promujący debiutancką płytę artystki ?Impulso? jest impresją wizualną, emocjonalną , wspomnieniowo – marzycielską. Pojawią się w nim dwa światy: kobiety i mężczyzny, którzy kiedyś się spotkali. Rozdzieleni przez los nie mogą o sobie zapomnieć. Beata momentami we wspomnieniach wraca do chwil z przyjacielem / mężczyzną jej życia. Tak samo Conrado – artystyczna dusza, poeta, oddaje wyraz wspomnieniom w swoich wierszach.

Ostatni tydzień spędziłem na Fuerteventurze. Odwiedziłem tę piękną wyspę po raz trzeci ze względów zawodowych i prywatnych. Wystąpiłem w teledysku Polki śpiewającej po hiszpańsku, a przy okazji mogę zdradzić, że już wkrótce ujrzy światło dzienne projekt, nad którym pracuję od kilku lat – Biuro Podróży ?Viva Polonia?. Będziemy mogli razem podziwiać wspaniałe widoki na Fuerteventurze, cieszyć się bliskością gór, oceanu, słońca i do woli zajadać się zielonymi oliwkami, które tak lubię – opowiada Conrado Moreno po powrocie do kraju.

W najnowszym teledysku Beaty występuje hiszpańsko – polska gwiazda – Conrado Moreno

Na Wyspach Kanaryjskich mieszkam już 7 lat. Oddaję się tu moim dwóm pasjom – podróżom, prowadząc wycieczki i muzyce – śpiewając. Cieszę się bardzo, że Conrado przyjął moje zaproszenie i udało nam się w teledysku pokazać ulubione miejsca na Fuerteventura: Morro Jable, w którym kiedyś mieszkałam, historyczną stolicę wyspy – Betancurię, La Pared z romantycznym zachodem słońca i urzekającą, czarną plażę w Ajuy – dodaje Beata.

Premiera romantycznego teledysku będzie miała miejsce 11 marca w kanaryjskiej restauracji w Warszawie – Mojo Picon. Będą owoce morze, dużo hiszpańskiej muzyki i nawiązania do Dnia Kobiet, a Beata i Conrado będą z pewnością zachęcać, aby Polacy zakochali się w Fuerteventura, tak samo jak oni.

Najnowszy singel promujący album Beaty Drewnik – “No Puedo / Plusz” – do pobrania z naszego serwisu -> www.digitalDJ.pl

Okładka singla “No puedo / Plusz” promującego album Beaty Drewniak

 

 

Exit mobile version