jesteś tu
Główna > PROMO > HOUSE PROMO Sigala ft. Becky Hill, Debonaire, JLV, Galantis, Tom Pulse, …

HOUSE PROMO Sigala ft. Becky Hill, Debonaire, JLV, Galantis, Tom Pulse, …

Im bliżej lata tym więcej produkcji o latynoskim klimacie w muzyce House. W minionych dniach dopisały właśnie nowości w takich „gorących” rytmach. Oto kilka przykładów dobrej muzy House, które Wam polecamy. Sigala ft. Becky Hill, Luca Debonaire & Scotty Boy, Galantis & Passion Pit, JLV ft. Clara Sofi, DJ Frank-Lo & David Novacek i Tom Pulse & Jay Gear ft. Mossy.

 

 

 

 

„Wish You well” to pierwszy utwór od czasu wydania albumu „Brighter Days”, który zawierał takie przeboje jak „Lullaby” i „I Came Here For Love”. W zasadzie utrzymany on jest w dotychczasowej stylistyce Sigala, słychać jednak w tle zainteresowanie producenta muzyką trance, tą w klimacie Barthezz. Pamiętacie pewnie „On the move”. Becky Hill to wokalistka z Wlk. Brytanii. Znamy ja przede wszystkim z mega hitu „Gecko (Overdrive)”, z Oliver Heldens.

 


Szwedzki duet DJski Galantis połączył siły z grupą z USA Passion Pit tworząc kawałek „I Found U”. Utwór pojawił się na rynku 10 lat po wydaniu debiutanckiego albumu amerykańskiego projektu pt. „Manners”. Powstał całkiem energetyczny house, a zarazem klimatyczny.

 


Potrzebujecie enertycznego klimatu latino? Oto taki kawałek. Luca Debonaire & Scotty Boy – Manos Parriba to mocno napompowany tribal house z wokalnymi wstawkami. Sprawdź czy ci pasuje.

 


Z wytwórni Hexagon (Don Diablo) przychodzi coraz więcej nieco lżejszych niż zwykle produkcji. Ota taki przykład. JLV ft. Clara Sofie – „Stupid” – spokojnie kołyszący vocal house z domieszką elektroniki i swoistym klimatem.

 

Jeszcze jedna produkcja o energetycznym zacięciu latino. Włoski producent DJ Frank-Lo wspólnie z bardzo zdolnym czeskim producentem (Praga) David Novacek wydają w PinkStar Records swój nowy instrumentalny utwór, pt.”Malajama”, który jest pełen trąb, kongosów i innych instrumentów perkusyjnych.

 


„Tumba La Caña Jibarito” to kubańska piosenka przerobiona przez ekipę Tom Pulse & Jay Gear z wokalistką Mossy. Dużo tu klimatu z Kuby, ma to sporo energii, bo stopa jest mocno wypasiona.  Ciekawe przejścia z klasyczną kubańską muzyką.

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze