BETTER ME Michael Schulte i R3hab
od lewej: R3hab i M.Schulte (fot. Universal Music)

Wokalista Michael Schulte i producent R3hab znowu razem. To oczywiście efekt sukcesu ich poprzedniej piosenki. Również dlatego, że ten drugi doskonale aranżuje muzykę pod nietuzinkowy wokal tego pierwszego.

 

15 września 2023 to data premiery singla “Better Me”. To owoc współpracy wybitnego niemieckiego piosenkarza i songwritera, Michaela Schulte, z renomowanym DJ-em i producentem, R3HABem. Ten zjawiskowy singiel zwiastuje nadchodzący album Michaela Schulte ? “Remember Me”, który ma światową premierę już 29 września.

 

Ich poprzednia wspólna piosenka “Waterfall” została bardzo dobrze przyjęta także przez DJ’ów, ale przypomnijmy to, dopiero po wysłaniu z labela R3hab tzw. VIP mix, który był nieco podkręcony pod tanecznym profilem.

“Better me” jest także słodki muzycznie, ale jest nieco bardziej energetyczny od poprzednika. Niemniej jednak przydałby się i tu jakiś VIP mix. Przypuszczamy, że taki pojawi się niebawem.

“Better Me” opowiada o osobistym uświadomieniu i roli bliskich w procesie stawania się lepszym człowiekiem. Schulte podkreśla swoją miłość do śpiewania tanecznych hitów, dzięki czemu partnerstwo z R3hab’em wydaje się być idealne.

Wokalista idzie na sukces

Schulte, uważany za jednego z najbardziej znaczących niemieckich artystów współczesnej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie sukcesy takie jak właśnie “Waterfall” (nr1 na Airplay dance chart). Zgromadził ponad 70 milionów streamów i okupował czołówki list przebojów w wielu europejskich krajach.
Poza wspomnianymi utworami, na siódmym albumie Michaela pojawiają się także inne ciekawe kolaboracje, takie jak z YouNotUs, Maxem Giesingerem, Montezem czy Amistat.
W 2021 roku Michael, będący dumnym ojcem dwóch synów, podpisał lukratywny kontrakt z Universal Music Germany. Wkrótce po tym ukazały się kolejne przeboje: “Stay”, “Here Goes Nothing”, “Remember Me” oraz “With You”, które również zdobyły serca niemieckiej publiczności.
Dla najwierniejszych fanów artysty przewidziano specjalne niespodzianki. Nowy album ?Remember Me? będzie dostępny w kilku formatach, w tym limitowanym fanboxie.
Warto również podkreślić, że zakup albumu w przedsprzedaży umożliwi zakup biletów na nadchodzącą trasę koncertową w ekskluzywnej przedsprzedaży.
“Better Me” to bez wątpienia początek nowego rozdziału w karierze Michaela Schulte.