Promo Chris Brown Undecided

W tym tygodniu mamy bardzo różnorodną muzykę spod znaku „Black”. Tym razem nie znajdziecie tu klasycznego hip hopu. Poniższe propozycje są mieszankami różnych gatunków: pop, reggae, future, funky czy nawet disco. Nowe utwory: Major Lazer, Chuckie, Sistars, Olly Murs x Snoop Dogg, Alessia Cara, Popek > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Major Lazer prezentuje jeszcze jeden nowy utwór. Tym razem zaangażował się także w pomoc organizacjom zwalczającym kłusownictwo. Oto „Tied Up” – utwór będący mieszanką hip hop , reggaeton i rytmów muzyki afrykańskiej. mieszanką W kawałku gościnnie pojawia się Raye oraz pochodzący z Nigerii Mr. Eazi. Do utworu powstał klip, który jest kolejną odsłoną współpracy pomiędzy Major Lazer i Adriaanem Louwem – reżyserem z RPA.

„Tied Up” to kolejny po „Orkant/Balance Pon It” i „All My Life” utwór, w którym można usłyszeć artystów z różnych krajów Afryki. W serwisach cyfrowych dostępny jest „Afrobeats Mix” – hołd dla wykonawców, którzy od dawna inspirują Major Lazer, a zarazem globalna platforma mająca na celu wypromowanie najciekawszych artystów z tej części globu. Major Lazer w ciągu najbliższych tygodni planują koncerty w RPA, Malawi, Kenii oraz Ugandzie.

 


Chuckie kojarzył nam się z muzą energetyczną. Z takich utworów jak „Let The Bass Kick In Miami Bitch” z LMFAO. Tymczasem razem z Tom Enzy feat. GVO LV  stworzył utwór „Back In the Day”, który jest w kołyszącym klimacie Trap z odrobiną reggae. Leciutko!

 


Olly Murs – autor niezliczonej ilości radiowych przebojów i jeden z najpopularniejszych wokalistów w Wielkiej Brytanii połączył tym razem siły ze Snoop Doggiem, a efektem tej współpracy jest piosenka ‘Moves’, która bez wątpienia powiększy ilość hitów Olly’ego. Warto dodać, że współautorem ‘Moves’ jest Ed Sheeran, a piosenkę jeszcze przed premierą usłyszeć można było na napisach końcowych filmu Johnny English – Nokaut.  Nagranie to zgrabne i bardzo przyjemne funky disco i w dodatku z rapem Samego Mistrza Snoop Dogg’a.

 


Alessia Cara debiutowała w 2015 roku płytą „KNOW-IT-ALL”. Z krążka pochodzą takie hity jak „Here” czy „Scars To Your Beautiful”. W dorobku Cary są również single „1-800-273-8255” feat. Logic czy „Stay” feat. Zedd. Łącznie utwory Alessi były odsłuchiwane ponad 7 miliardów razy w serwisach cyfrowych na całym świecie.
Pochodząca z Kanady Alessia Cara ma na koncie mnóstwo nagród, w tym Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta, JUNO w kategorii Przełomowy Artysta, MTV Video Music Award za Najlepszy Teledysk Muzyki Elektornicznej i Dance („Stay”) oraz Najlepszą Walkę z Systemem („Scars To Your Beautiful”) czy iHeart Radio Music Award za Piosenkę Roku Dance.

Wokalistka zajęła drugie miejsce w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2016. Artystkę można było usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu „Vaiana: Skarb oceanu”. Ten nowy utwór to bardzo zgrabne połączenie jip-hopu, r’n’b z muzyką reggae i pop. Do tego dochodzi przyjemny, pogodny wokal. Bardzo fajny klimat.

 


Popek i chyba najbardziej osobisty jego numer, opowiadający o dzieciństwie, wyparciu się córki, emigracji i nowym życiu w Polsce. Odbija się to od razu na muzycznym klimacie utworu. Nie jest tak agresywny jak zwykle. Producencko wspomaga Popka jak zawsze Matheo.

 


Singel pochodzi z reedycji debiutanckiego albumu grupy Sistars „Siła sióstr”, który miał swoją premierę dokładnie 15 lat temu i okazał się wielkim sukcesem fonograficznym w Polsce.