jesteś tu
Główna > PROMO > BLACK PROMO Nicki Minaj, Chris Brown, Ice Cube, Kubi Producent

BLACK PROMO Nicki Minaj, Chris Brown, Ice Cube, Kubi Producent

Jest różnorodnie. Znadziecie mieszankę hip-hop z reggaeton, znaną melodię w soulowym klimacie, wesoły funky house rap oraz coś po polsku. Oto Promo: Nicki Minaj, Chris Brown, Ice Cube, Kubi Producent > już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Nicki Minaj w latysonskim kawałku, ale w rytmie hip-hop zmieszanym z reggaeton. Ostatnio ogłosiła nowego gościa na swoją trasę koncertową w Europie. Na scenie pojawi się Juice WRLD, autor przeboju „Lucid Dreams”. Europejska trasa koncertowa Nicki Minaj rozpocznie się 21 lutego 2019 w Monachium. 24 lutego raperka zaprezentuje się w Atlas Arenie w Łodzi. Na scenie będzie można zobaczyć również Juice WRLD, pochodzącego z Chicago rapera, który zasłynął za sprawą przeboju „Lucid Dreams”. Jego debiutancki album „Goodbye & Good Riddance” w USA ma już status platyny.

 


Znana melodia – motyw w tym dość słodkim i na pewno klimatycznym soulowym kawałku. Chris Brown powraca z nowym singlem „Undecided”, wyprodukowanym przez wieloletniego współpracownika wokalisty, Scotta Storcha, z pomocą Avedona. „Undecided” to pierwszy singiel z nadchodzącego, dziewiątego albumu „INDIGO”. A ten znany motyw pochodzi z utworu Shanice „I Love Your Smile”, jeśli ktoś pamięta.

 


Ice Cube niedawno rapował o Prezydencie USA, a tym razem także zaskakuje. Nie jest to bowiem olkschool hip hop ale wesoły funky house rap. Mega klimat do tańca! Sprawdźcie koniecznie „That new funkadelic!

 


Na koniec jedna polska propozycja znanego producenta. czyli Kubi Producent.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze