jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Bob Sinclar i Robbie Williams – Electrico Romantico > kolejna niespodzianka 2019

Bob Sinclar i Robbie Williams – Electrico Romantico > kolejna niespodzianka 2019

Zobaczcie jak Ci panowie się lubią. Są przecież „z innych bajek”. Zdradzili nam jak do tego doszło. Nic dziwnego, że zrobili razem utwór. Bob Sinclar i Robbie Williams to jedni z najsłynniejszych popowych wykonawców XXI wieku. Dawno nie było tak ekscytującego duetu! Bob Sinclar i Robbie Williams – Electrico Romantico > promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Bob Sinclar i Robbie Williams razem. To zaskakująca informacja. Ale czy powinno nas to dziwić? Bardziej zdziwiło nas w ubiegłym roku skomercjalizowanie David Guetta, który zaczął firmować  (produkować?) nawet kawałki reggaeton („Say my name”). Ale czy chodzi tylko o kasę? W przypadku > Bob Sinclar i Robbie Williams – raczej nie, bo obaj panowie ciągle zarabiają sporą kasę. A więc chodzi przede wszystkim o popularność, z której zresztą i kasa wynika.

Zobacz film na Facebook.

Electrico RomanticoJak do tego doszło?

Giganci muzyki rozrywkowej, autorzy wielu światowych przebojów – Bob Sinclar i Robbie Williams – spotkali się w nietypowych okolicznościach i postanowili nagrać razem kawałek „Electrico Romantico”.

Los Angeles, początek nowego roku szkolnego. Bob Sinclar otrzymuje zaproszenie na charytatywną imprezę organizowaną we francuskiej szkole, do której uczęszczają jego dzieci. Wśród innych zaproszonych rodziców pojawia się niejaki Robbie Williams.

To spotkanie w nietypowych okolicznościach – z dala od studia nagraniowego, klubów i koncertów – i kilka słów zaowocowały pomysłem na artystyczną współpracę.

Tak narodził się utwór „Electrico Romantico”. Jest to całkiem rytmiczny, funkujący kawałek będący kolejnym krokiem w nowej artystycznej drodze Bob Sinclar, którą artysta zasygnalizował już singlem „I Believe”, który pojawił się w 2018 roku. To już nie jest bowiem ten house’owy Bob Sinclar. Ale należy oczekiwać jednak jakiegoś remiksu w kliamacie House, bo przecież Sinclar to DJ i wie o co chodzi, że DJ’e będą czekali na taki remiks.

 

Robbie Williams coś o nim …

W 1990 zgłosił się na przesłuchanie do Take That. Jako 16-latek był najmłodszym członkiem. Grupa ta rozpadła się w 1996. Pierwszy solowy przebój Williamsa był coverem singla George’a Michaela „Freedom”. Prawdziwa kariera Robbiego Williamsa rozpoczęła się jednak dopiero wraz z wydaniem pierwszej płyty Life Thru a Lens w 1997.

Robbie Williams był współtwórcą wszystkich piosenek, większość napisał do spółki z Guy Chambers, który później został naczelnym współautorem i producentem Williamsa. Sporo by można o nim jeszcze napisać, ale najkrócej będzie przypomnieć jego hit, który stacje radiowe i część DJ’ów gra po dziś dzień. To genialna piosenka „Feel”.

 

 

 

Posłuchaj „Electrico Romantico”

 

Bob Sinclar x Robbie Williams – Electrico Romantico link do serwisów

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze