Home AKTUALNOŚCI Bodybangers Again > Exclusive Promo Zobacz Top 20

Bodybangers Again > Exclusive Promo Zobacz Top 20

Ten duet producencki z Niemiec zyskał już spore uznanie wśród polskich DJ’ów. Nadarza się okazja, aby przedstawić najnowszy kawałek Bodybangers “Again”, który już po pierwszym przesłuchaniu może się podobać. Sprawdźcie sami!

 

 

 

 

 

 

Bodybangers podają na swojej stronie, że zrobili ponad 100 różnych produkcji własnych lub remiksów, które pojawiły się na listach przebojów. To może być prawda. Wystarczy bowiem zobaczyć na ich Top 20 , który przedstawiamy niżej. Przede wszystkich chcieliśmy jednak przedstawić Wam ich nowy utwór “Alive”, który łatwo wpada w ucho.

 

 

Bodybangers wcześniej

Pierwsze single tego niemieckiego duetu pojawiły się już dość dawno, bo w 2007 roku. Pierwsze hity przyszły w 2010 roku. Praktycznie z dnia na dzień ich ?Bodytalk? pojawił się na Top 50 w Niemczech i stał się jednym z najbardziej znanych hitów klubowych 2010 roku.
Niedługo przed kolejną wielką transakcją – we współpracy z Klaas został wydany singiel ?Freak?, który również trafił bezpośrednio na niemieckie listy przebojów.

Bodybangers
Bodybangers (fot. Facebook)

Następnie ?I Like?, ?Gimme More? i ?Tonight? feat. Victoria Kern. ?I Like? był najczęściej oglądanym klipem YouTube w Europie przez prawie miesiąc. Łączna liczba wyświetleń na YouTube wszystkich klipów Bodybangers wynosi 50 milionów w roku 2014. Kolejne hity zostały wydane wraz z wokalistką Lindą Teodosiu i raperami, takimi jak Carlprit, Rameez i Nicci.

Oprócz swoich przebojowych singli, Bodybangers regularnie zdobywają listy przebojów za pomocą swoich remiksów. Najlepsze to produkcje dla dla Aura Dione (?Friends?), Alexandra Stan (?Mr. Saxobeat?), Idy Corr, Kate Ryan, Kim Wilde, Stromae, Oceana (oficjalny hymn UEFA), Timati, Remady (Single Ladies) oraz ich remiksy mega klasyków ?Show Me Love 2K12? i ?Right in the Night 2K13?.

Byli tez inni znani. Na przykład Pitbull, Madcon i Kelly Rowland, Edwarda Maya oraz remiks “Ocarina” dla Dimitri Vegas & Like Mike.

Było tego znacznie więcej. Tu tylko przypominamy wybrane. Również podsumowanie ich najpopularniejszych produkcji jest bardzo obszerne i ograniczyliśmy je tylko do Top 20.

Oto zestawienie najlepiej ocenionych przez polskich DJ’ów produkcji Bodybangers na podstawie statystyk serwisu DigitalDJ.pl.

 

 

 

 

 

Bodybangers Top 20 

 1. BBGRS* feat. Tony T Break My Stride Original Mix
 2. BBGRS Ciuri Ciuri Radio Mix
 3. BBGRS Pump Up The Jam Extended Mix
 4. Elena feat. Glance Mamma mia Bodybangers Remix Extended
 5. BBGRS Sunshine Day Extended Mix
 6. BBGRS Sunglasses At Night Extended DJ Mix
 7. BBGRS ft. Victoria Kern & Nicco Europe Club Extended Mix
 8. BBGRS Are You Ready Original Mix
 9. Micar This Time Its My Life (BBGRS Remix) BBGRS Remix
 10. J8ck Gipsy Woman (Bodybangers Remix) BBGRS Remix
 11. Astoria feat. Victoria Kern and Pitbull Show Me What U Got BBGRS Remix
 12. BBGRS ft. Menno Let You Know Original Extended Mix
 13. BBGRS feat. TomE & Jaicko Lawrence Love Come Down Extended Mix
 14. Sean Finn Show Me Love 2015 BBGRS Remix
 15. N-Trigue ft. Flo Rida Neverland BBGRS Extended
 16. BBGRS ft. Victoria Kern & Nicco Europe Original Extended Mix
 17. Remady & Manu-L Single Ladies BBGRS club mix
 18. Bodybangers feat. Beth Need Somebody Original Mix
 19. BBGRS feat. Victoria Kern Gimme More Extended Mix
 20. BBGRS feat. Victoria Kern Tonight Extended Mix

BBGRS*=Bodybangers

 

 

Zobacz inne Exclusive Promo

 

 

 

 

Exit mobile version