.Polski duet producencki Phenomenal, któremu kibicujemy od kilku lat, przedstawia swoją kolejną produkcję „Borrowed Time”.

 

W „2:00” (Sanah), który Karol i Konrad zremiksowali, zmienili swoje brzmienie i teraz to kontynuują w swoim autorskim kawałku „Borrowed Time”. Towarzyszy im jak poprzednio wokalista Robbie Rosen.

Bardzo fajny wokal, słychać, że Robbie Rosen umie zaśpiewać emocjonalnie. Phenomenal opakowali to w stylistykę Slap zrobiona wg własnej receptury. Tyle tylko, że „to już było”, bo mieliśmy już sporo takich utworów. Brakuje jakiegoś fajnie wykręconego brzmienia, bo ten co słyszymy znamy chociażby z utworów Komodo.

Wierzymy jednak, że ci ambitni producenci jeszcze nas zaskoczą, bo są ambitni i zmotywowaniu do tworzenia.

O nich

Przypomnijmy, w skład Phenomenal wchodzą Karol Nicewicz i Konrad Koziatek – dwóch przyjaciół, których znajomość rozpoczęła się dzięki muzyce i to właśnie jej poświęcają się dziś w pełni. Osobno zajmowali się muzyką jeszcze w latach szkolnych, zaś w roku 2016 połączyli siły. Od tej pory zaczęli spędzać razem coraz więcej czasu, wspólnie tworząc i eksperymentując. Z czasem nawet publikując utwory, ale jeszcze pod inną nazwą – jako DJ Kez x Karol N.

W 2020 roku rozpoczęli nowy etap. Już jako Phenomenal, Karol i Konrad tworzą utwory o nieco lżejszym brzmieniu, stawiając na melodię, pozytywną energię i dobry wokal. Producenci mają szeroko zakrojone plany związane z projektem Phenomenal, określając go jako „ostatni i najważniejszy etap” ich muzycznej przygody.

Do tej pory najbardziej spodobał się DJ’om ich remiks dla Sanah oraz ich autorski „Come Closer. Zremiksowali tez utwór Krista Van D „Be Without You 2020”.

Robbie Rosen to z kolei amerykański wokalista, finalista American Idol, znany również ze współpracy z wieloma znanymi producentami z całego świata, m.in. Sick Individuals, Lush & Simon czy z Blasterjaxx. W sumie z duetem Phenomenal nagrał do tej pory 3 utwory, w tym najnowszy „Borrowed Time”.