DJ Promotion
Strona główna POLECAMY PREMIERY EXTRA BREAK UP 👌 twocolors i Pascal Letoublon wykręcają swoje brzmienie

BREAK UP 👌 twocolors i Pascal Letoublon wykręcają swoje brzmienie

Robią podobną klimatyczną muzykę EDM i  mają w dorobku ogromne sukcesy. Co wyszło z połączenia sił twocolors i Pascala Letoublona? Sprawdźmy!

 

 

Taka kolaboracja jest możliwa, bo zarówno twocolors jak i Pascal Letoublon wydają w tym samym miejscu (Universal Music). Czy takie połączenie sił daje gwarancję sukcesu? Jak już nie raz widzieliśmy – wcale nie musi, ale na pewno zwiększa szansę na sukces. Oto „Break up”.

 

„Break up” to taka wypadkowa brzmień duetu twocolors i Pascala Letoublona. Lączy je niewątpliwie melancholia, ale poparta odpowiednią dawkę energii tanecznej w utworze. W efekcie mamy produkt nie tylko do słuchania.

twocolors mówią

  • – „Break Up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat –  Po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem. Utwór zawiera wszystko, co uwielbiamy w świetnych piosenkach, a tekst oddaje istotę kruchego miejsca między płonącą miłością a dotkliwym strachem przed rozłąką i samotnością. Uważamy, że jest to idealny utwór na powitanie wiosny. Mamy nadzieję, że pokochacie go tak bardzo jak my.

a Pascal dodaje:

  • – Zawsze przyglądałem się temu, co robią twocolors, więc możliwość współpracy była dla mnie bardzo ekscytująca. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i, tak jak powiedzieli, to idealny utwór na powitanie wiosny.

 

O nich

„Break Up” to następca remiksu „Dry Bones”, który twocolors przygotowali dla zdobywcy Grammy, Gregory’ego Portera. Wcześniej wypuścili single „Feel It 2”, „Passion” i „Bloodstream”. Ostatni zrealizowany został we współpracy z belgijskim DJ-em i producentem, Lost Frequencies.

Odkąd w 2019 roku zadebiutowali w dużej wytwórni singlem „Lovefool”, twocolors zgromadzili łącznie 2 miliardy streamów. Mogą poszczycić się 7 milionami słuchaczy miesięcznie. Co więcej, duet ma ponad 1,2 miliarda odtworzeń swoich piosenek w rozgłośniach radiowych w 64 krajach. To ich ciągle niedościgniony hit.

Pascal Letoublon zdobył rozgłos za sprawą przeboju „Friendships” – utworu z 2017 roku – w 2021/22 roku. Dziś piosenka ma łącznie 5 miliardy odsłuchów w serwisach streamingowych. Inne utwory w jego dorobku to „Feelings Undercover” i „Be With Me”.

 

Exit mobile version