bye bye bye younot us michael schulte 681 420 dj raport

„Bye Bye bye” – pod tym bardzo prostym i czytelnym tytułem znajdziecie romantyczna melodię opakowaną w taneczny aranż. Tak, w skrócie, można opisać premierowy utwór YouNotUs i Michaela Schulte. Przy okazji zobacz YNU Top 10.

 

YouNotUs kojarzycie najlepiej z przeróbki „Narcotic„, która znakomicie przyjęła się na polskich parkietach, a nawet stacjach radiowych. Duet ma znacznie większy dorobek, który odświeżycie sobie patrząc na jego Top 10 (na dole). Oto najnowszy kawałek tych producentów z Niemiec pt.”Bye Bye Bye”.

Ostatnio takich utworów mamy jakby więcej niż zwykle. Jakich? Takich z melancholijną melodią i wokalem, na taneczna nutę Deep, a nawet Slap House. Taki jest „Bye Bye Bye” – można go posłuchać i przy nim potańczyć. Taki taneczny klimat na lato.

Mówią o współpracy:

YouNotUs:

 • Michael jest jednym z naszych najwierniejszych współpracowników, który jest z nami od samego początkuJesteśmy fanami zarówno jego głosu, jak i samej osoby od 2015 roku, kiedy to pierwszy raz nawiązaliśmy współpracę. Staliśmy się naprawdę dobrymi przyjaciółmi i stale utrzymujemy kontakt, wymieniając się kreatywnymi pomysłami. Dlatego właśnie odezwaliśmy się do niego z propozycją wspólnej piosenki. 'Bye Bye Bye' i Michael to połączenie idealne! W studio wszystko nam pięknie zagrało. Może dlatego, że mamy ten sam system wartości, byliśmy w stanie tak dobrze przekazać historię piosenki, która dotyczy bardzo toksycznej, skomplikowanej relacji.

a Michael Schulte dodaje …

 • Znamy się z Gregorem i Tobim od ponad 7 lat. Napisaliśmy wspólnie wiele piosenek, ale wszystkie dla innych artystów. Zdecydowaliśmy więc, że to czas, żeby napisać piosenkę dla siebie i wspólnie ją wydać! Dla mnie to najbardziej utalentowani producenci w Niemczech i jestem bardzo podekscytowany, że wkrótce będę mógł podzielić się utworem z resztą świata!!”

O YouNotUs

YouNotUs, berlińskie duo producenckie Tobias i Gregor, to jedni z najważniejszych artystów na niemieckiej scenie dance ostatnich lat. Ich utwory takie jak “Please Tell Rosie“, “Only Thing We Know“, “Narcotic”, “Seventeen“, czy “Your Favourite Song“ to setki milionów streamów, wielokrotne złota i platyny.

Tworząc świeże, innowacyjne produkcje z tanecznym zacięciem, popową chwytliwością, songwriterskimi zdolnościami narracyjnymi oraz urokiem nocy w podziemnym klubie, YouNotUs wytwarzają niesamowite dźwięki, nigdy się nie powtarzając.

Kto to Michael Schulte ?

To jeden z pierwszych niemieckich muzyków na Youtube, który od 2007 roku nieprzerwanie podąża swoją drogą. W 2012 roku, znalazł się w finale „The Voice of Germany”, a w 2018 roku zajął 4. miejsce na Eurowizji, zdobywając w tym samym roku Bambi (nagroda publiczności).  W poprzednim roku, jego single „Back To The Start” i „You Let Me Walk Alone” pokryły się złotem.

Artysta zagrał także kilka koncertów „drive-in”, a rok zamknął jako host „Comeback Stage” niemieckiej edycji The Voice. Jego najnowszy album „Highs & lows”, przepełniony jest dojrzałością i optymizmem. Ostatnio Schulte wydał „Stay”, swój pierwszy singiel w 2021 roku, który jest na dobrej drodze, by stać się jego szóstym singlem w radiowej TOP10.

 

YouNotUs top 10 by Digital DJ

 1. Younotus & Janieck & Senex Narcotic Original Mix
 2. Alle Farben & YOUNOTUS, Kelvin Jones Only Thing We Know Original Mix
 3. Alle Farben feat. Younotus Please Tell Rosie Original Mix
 4. Younotus & Janieck & Senex Narcotic Dimitri Vegas & Like Mike vs Ummet Ozcan
 5. Alle Farben & YOUNOTUS, Kelvin Jones Only Thing We Know Club Mix
 6. Younotus & Amber Van Day Papa Original Mix
 7. Alle Farben feat. Younotus Please Tell Rosie Alle Farben Old School Remix
 8. Younotus & Julian Perretta Your Favourite Song Original Mix
 9. YouNotUs & AKA AKA Like A Pank Original Mix
 10. Keanu Silva x Younotus x Sam Gray Say Hello Original Mix