Danny Avila, cali dreams House promo Mike La Funk Satisfy drive me home dave crusher jackmar

Przedstawiamy pięć najciekawszych premier House z minionego tygodnia. Oto Vintage Culture & Fancy Inc. ft. The Beach Music, Le Mar, Marc Benjamin & Afrojack, Rob Black i Guz.

 

W tym tygodniu z wielką przyjemnością przesłuchaliśmy wiele ciekawych premier House Music. Najbardziej przebojowo wygląda „Cali Dreams”, ale wysłuchaj całej piątki, bo nie zawiedziesz się.

 

Nowy utwór brazylijskiego producenta Vintage Culture (Lukas Ruiz) to kawałek bardzo oryginalny. „Cali dreams” łączy elementy rocka, vintage, które wplata w dźwięki Future i miesza jest z progresywnym House. Do tego dochodzi przebojowy lajt motyw „Cali, Cali! Cali, Cali!” i ciekawy „rockowy” wokal.

Fancy Inc. to Adriano Dub i Matheus R. (Matheus Rodrigues i Adriano Szancowski). The Beach Music to George Morgan.

 

Klasyczny piano house zrobiony w perfekcyjny i nowocześnie brzmiący sposób przez producenta Le Mar. Do tego znakomity wokal.

 

Marc Benjamin dał się poznać z ciekawych pomysłów, ale raczej w gatunkach mocniejszej muzy.  W „Start over again” mamy vocal house oparty na grającym basie. Z pozoru banalnie, ale razem z Afrojack postarali się zrobić coś ciekawego.

 

Bardzo ciekawa propozycja przyszła z Armada Music. Rob Black aka Robin Black to brytyjski inżynier dźwięku, który postanowił zrobić kawałek na własne konto. Wyszło znakomicie. W „Dance dance dance” usłyszycie wiele ciekawego.

 

Z labela Sink or Swim dostaliśmy ciekawe promo nieznanego nam wykonawcy o nazwie Guz, z prostym kawałkiem House, ze znakomitym wokalem.

 

zobacz inne HOUSE PROMO