hard lights alfons flakke alone call my own

„Alone” to bardzo popularny tytuł, który wykorzystuje kilka popularnych utworów. Do tej grupy może niebawem dołączyć jeszcze jeden, którego autorami jest ekipa kilku ludzi z różnych stron świata czyli Hard Lights, Alfons i Flakkë. Nasze zainteresowanie wzbudził jednak z powodu jego na biesiadnego klimatu.

Takich utworów w biesiadnym klimacie mieliśmy ostatnio kilka. Na przykład „Where The Roses Grow” oraz kilka utworów Marnik. Często były to covery. „Alone (Call My Own)” w wydaniu Hard Lights, Alfons i Flakkë ma bardzo wesoły, żeby nie powiedzieć biesiadny klimat.

 

Jak widać utwór ” Alone ( Call My Own ) ” jest nieco zwolniony w porównaniu do podobnych hitów w podobnym stylu, choćby Marnik, gdzie wykorzystano też śpiewające dzieci. Z jednej strony biesiadnego sznytu dodaje stylizowany loop akordeonu, ale psuje go nieco twarda stopa. Oceńcie sami czy nada się na balangę.

O wykonawcach

Malezyjski duet Hard Lights znany jest m.in. z utworów z VINAI, Dubdogz, Marnik czy KSHMR. U nas najlepiej przyjął suię ich „The Lion” nagrany jako Dubdogz, Liu, Hard Lights feat. Sara Sangfelt.

Alfons to producent ze Szwecji, którego znamy doskonale. Jego największy hit to „Ganjaman„, który ma ponad 110 milionów streamów, ale u nas bardzo podobało się też „Ole Ole” (2018).

Najmniej znany jest Flakkë. Możecie go kojarzyć z utworu „Drop it„, jako Dubdogz, Mariana Bo, Flakke feat. Luisah.

 

Oto fragment tekstu i tlumaczenie

I’ve been trying to call but my baby wasn’t home
So I guess I’ll have to go
I will spend this night alone
I’ve been trying to call but my baby wasn’t homе
So I guess I’ll have to go
Find a love to call my own .,..

… Próbowałem zadzwonić, ale mojej miłości nie było w domu
Więc myślę, że będę musiał iść Spędzę
tę noc sam
Próbowałem zadzwonić, ale mojej miłości nie było w domu
Więc myślę, że Będę musiał odejść
Znajdź miłość, aby nazwać moją własną …