DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI Candyman – R3HAB x Marnik czyli coś bardzo podobnego do …

Candyman – R3HAB x Marnik czyli coś bardzo podobnego do …

„Candyman” o pierwsze wspólne dzieło R3hab i duetu Marnik. Z dwóch brzmień wyszło coś … bardzo podobnego do pewnego aktualnego hitu. Niezależnie od tego utwór wydaje się przebojowy, dlatego zwracamy na niego uwagę.

Fadi El Ghoul, Alessandro Martello, Emanuele Longo – to właśnie ci trzej panowie stoją za produkcją „Candyman”. Brzmienie, może nie odkrywcze, ale jakość wykonania perfekcyjna.

 

Lekko, prosto i do tańca – prościej chyba już nie można. I do tego linia melodyczna i sama konstrukcja utworu wyraźnie nawiązuje do pewnego aktualnie popularnego kawałka. Jakiego? Odkryjcie sami.


„Candyman” to pełen energii dance’owy kawałek, który wyróżnia się linią basu, energetyczną melodią oraz eterycznym wokalem – taka mieszanka sprawi, że łatwiej będzie porzucić myśli o trudnym 2020 roku i przenieść się w świat marzeń. R3hab za sprawą „Candyman” pokazuje, że chce, aby nowy rok przyniósł bardziej pozytywne myśli.

Jak mówi artysta:
Bardzo się cieszę, że moim pierwszym singlem w 2021 jest właśnie „Candyman” z Marnik. Chciałem z nimi współpracować już gdy zrobili remiks „All Around The World”. Uwielbiam to, co udało nam się razem stworzyć. „Candyman” jest beztroski i mam nadzieję, że takie też będą najbliższe miesiące.

Marnik dodaje: – „Candyman” jest dla nas wyjątkowym kawałkiem, bo bezpośrednio odnosi się do naszych emocji i snów, gdzie wszystko wygląda niewinnie oraz magicznie. Piosenka chce przenieść cię do innego wymiaru, do magicznej krainy pełnej cukierków i kolorów, gdzie wszystko kwitnie i jest słodkie.

Holendersko-marokański DJ i producent Fadi El Ghoul, znany na całym świecie jako R3HAB, zyskał rozgłos za sprawą wielkiego hitu „Give Me Everything” Afrojacka, Pittbulla i Ne-Yo, a następnie zawojował listy przebojów takimi utworami jak „All Around The World (La La La)” czy „Lullaby”. Współpracował m.in. z ZAYN ’ em, Andym Grammerem, Sofią Carson, Timmy Trumpetem i wielu innymi. W 2016 założył własną wytwórnię CYB3RPVNK, która w 2020 przekroczyła miliard streamów. Współpracują z nią też polscy producenci, np. Skytech czy C-BooL.

Duet Marnik ma podobnie wielki dorobek. Te najlepiej przyjęte u nas hity tego duetu to ” Up & Down „, ” Alone ” i ” Gam Gam „.

 

 

 

Exit mobile version