DJ Promotion
Strona główna POLECAMY PREMIERY EXTRA Claydee i Alma 🌞 wakacyjnie i z włoskim tytułem „Mamma mia”

Claydee i Alma 🌞 wakacyjnie i z włoskim tytułem „Mamma mia”

Nadchodzą wakacje, nadchodzi On czyli Claydee, który – jak wiemy z naszej bezpośredniej z  nim rozmowy – specjalizuje się w takich lekkich – wakacyjnych rytmach. Oto jego najnowsze dzieło o bardzo popularnym tytule „Mamma mia”.

 

Claydee i wszystko jasne, bo ten producent z południa Europy to specjalista na wakacyjnych brzmień. Oto jego propozycja na wakacje 2022.

 

Klajdi Llupa, bo tak naprawdę się nazywa, urodził się w Albanii, ale swoje życie związał z Grecją, do której się przeniósł. Na naszych parkietach swego czasu furorę zrobił kawałek „Sexy Papi”. Co ciekawe nie należy on do tych jego najpopularniejszych, ale jak to mówią „co kraj to obyczaj”… Na YouTube’a może poszczycić się liczbą odsłuchów przekraczającą pół miliarda.

 

„Mamma Mia” to utwór po prostu na wakacje i nie ma co tu go nawet opisywać. I nie jest to bynajmniej żaden cover, choć pierwsza myśl rzeczywiście przynosi pewnie sugestie znanych wam hitów.

Claydee wokalnie wsparła go wschodząca gwiazda muzyki pop z Bułgarii. Tu trzeba uważać, bo wokalistek o tym imieniu jest sporo. Ta Alma od 2019 zdążyła zgromadzić miliony streamów i wyświetleń, a jej singiel „Perfect” królował w stacjach radiowych w całej Europie. U nas ten utwór także się podobał, choć bardziej w stacjach radiowych.

 

 

Exit mobile version