alexandra stan nervo come into my world 681 420 dj raport

Jej „Mr. Saxobeat” zrobił ogromną furorę, nie tylko w naszym kraju. Teraz Alexandra Stan „Come Into My World” nagrała kawałek w stylu Eurodance, który ciągle się u nas podoba. A zrobiła to ze znanym nam duetem Nervo.

 

Ogromny sukces jej największego przeboju spowodował, że Rumunia przezstała nam się kojarzyć tylko z jedną wokalistką (Inna). To już 12 lat jak rozwija się jej kariera i mimo pewnych bardzo trudnych chwil w jej życiu Alexandra Stan kolejny raz pokazuje się z oryginalnej strony. Tym razem w utworze „Come Into My World”.

 

Piosenka „Come Into My World” została napisana przez Liv i Mim, siostry NERVO , które komponowały muzykę ze słynnym holendersko-tureckim DJ-em i producentem. To Ummet Ozcan i spore zaskoczenie, bo kojarzymy tego gościa tylko z klubowej muzy. Tutaj na pewno nie mamy takiej muzyki. Mamy Disco! A właściwie jest to mieszanka dekad 70/90. Utwór trochę przypomina hity grupy Alcazar, z lat 90-tych, gdzie mieszano Disco i Funky  z elektronicznymi brzmieniami. To dzięki temu powstał nurt Eurodisco.

Sam miks i master utworu wykonał znany nam Manuel Riva, który w przeszłości  już współpracował z Alexandrą Stan przy utworze „Miami”.

Alexandra Stan śpiewa o „zaproszeniu” do swojego świata, a dokładniej o zaproszeniu, by dać szansę na urzeczywistnienie historii miłosnej, nawet jeśli sukces nie jest gwarantowany.

O wykonawcach

Alexandra Stan rozpoczęła karierę już w 2009 roku. Zadebiutowała utworem „Lollipop / Param Pam Pam”, ale poza swoim krajem została zauważona dzięki „ Mr Saxobeat”. Potem były kolejne, takie jak „Lemonade” czy „Get Back (ASAP)”.  W swojej karierze wydała cztery albumy („Saxobeats”, „Unlocked”, „Alesta”, „Mami”), z ze sp[ora ilością singli, współpracowała z takimi artystami jak Daddy Yankee, Havana, Mohombi czy Manuel Riva. Ma ponad 6,5 miliona fanów.

W utworze towarzyszy wokalistce duet sióstr z Australii. To Miriam i Olivia Nervo. Znamy je doskonale. Już w 2012 roku dziewczyny odniosły sukces jako DJiki, bo dostały się to DJ Mag Top 100 i to dość wysoko, bo na #46, a rok potem nawet nas #13 !! Nasi DJ’e docenili je głównie za dwa kawałki. To „Dare me” (NERVO & Plastik Funk & Tim Morrison)  i „Revolution” (R3hab & NERVO & Ummet Ozcan).