DJ Promotion
Strona główna PREMIERY CRAZY WHAT LOVE… 💔 David Guetta i dwie dziewczyny: Becky i Ella

CRAZY WHAT LOVE… 💔 David Guetta i dwie dziewczyny: Becky i Ella

od lewej Becky Hill, David Guertta Ella Henderson (fot. Warner Music)

David przebiera w dziewczynach, bo może. Taki przywilej króla producentów. Oto jego najnowsze dzieło „Crazy what love can do”, w którym „zatrudnił” aż dwie znane wam urocze twarze i głosy.

 

 

„Crazy what love can do” czyli „to szalone, co może zrobić miłość…”. Tytuł jak tytuł, ale żeby aż dwie wokalistki i to takie z tzw. pierwszej ligi. Czy to nowy sposób na promocję? Raczej nie, bo już sam David ma ogromny zasięg. David Guetta i Becky Hill wcześniej zrealizowali razem przebój „Remember” z 2021 roku, który dziś ma już ponad 150 milionów odsłuchów. Nic wiec dziwnego, ze teraz powtarzają pomysł. A do tego pomysłu dołączyła Ella Henderson.

 

Crazy what love can do” ma być zapewne utworem mainstreemowym, ale ma dość mocno skrojony klubowy feeling. Utwór to nic innego jak szablonowy UK House, który jak widać ciągle „zażera”. W środku usłyszycie „na na ta ta tara…”. A więc jednak do mainstreemu. Jest energetycznie i przebojowo , tylko czy już nie za dużo takich utworów. Zobaczymy.

David mówi:

– Dla mnie to wakacyjny, taneczny numer, który niesie ważne przesłanie o miłości i o tym, jaką ona ma siłę. Cieszę się, że mogłem znów nagrywać z Becky. Moja pierwsza współpraca z Ellą również była ekscytująca. To była przyjemność pracować z obiema tymi niesamowitymi artystkami

Ta druga

Zachwalaliśmy Jej głos w kilku przypadkach, ale te naj… to w „We Got Love” (z Sigala” i „Hurricane” (z Ofenbach).  Teraz Ella Henderson dzięki nowej płycie „Everything I Didn’t Say”, promowanej singlem „Brave”, zdobyła dwie nominacje do BRIT.
Razem z pierwszą płytą, „Chapter One”, która dotarła na szczyt UK Albums Chart, 26-latka może pochwalić się ponad miliardem odsłuchów swych piosenek. Wokalistka umieściła pięć solowych utworów w top 10 listy przebojów na Wyspach.
Ostatnio dzięki współpracy z Tomem Grennanem nagrała jeden z największych hitów 2021 roku – „Let’s Go Home Together”. Ponadto współpracowała z takimi gwiazdami, jak Ryan Tedder i Babyface, a także z uznanymi DJ-ami, jak Sigma i Kygo.
Exit mobile version