Czarna Lista wydanie 2017.12.02

Jak co tydzień prezentujemy Wam listę 10 top hitów czarnej muzy, a więc hip-hop, rap, r’n’b i ich pobliskich gatunków. Paweł Bobrowski przedstawia Czarna Lista wydanie 2017.12.02 > tym razem mamy zmianę lidera.

 

Po  dwutygodniowej dominacji na liście znakomitego kawałka “Havana” Camila Cabello feat. Young Thug, mamy nowego lidera. Było to zresztą do przewidzenia, że tak wyjątkowy utwór jak “Walk on Water” Eminem z udziałem Beyonce szybko stanie się popularny.

 

 

  1. /02/  EMINEM & BEYONCE – Walk On Water
  2. /04/   G-EAZY feat. A$AP Rocky & Cardi B – No Limit
  3. /01/  CAMILA CABELLO feat. Young Thug – Havana
  4. /05/  MACKLEMORE – Ain’t Gonna Die Tonight
  5. /03/  BOOTSY COLLINS feat. MC Eiht & BlvckSeeds – Ladies Nite
  6. /N/    POST MALONE Feat. 21 SAVAGE – Rockstar
  7. /06/   CARDI B – Bodak Yellow
  8. /N/   DE LA SOUL – Royalty Capes
  9. /10/  RAYE – Decline feat. Mr Eazi
  10. /09/  DJ EPROM and SENSI  feat. Sarius & dj Lem – Bez Ściem

 

Ma liście mamy dwie nowości. Post Malone & 21 Savage (6) i kultową formację De La Soul.

Dwójka raperów zjednoczyła się, by wspólnie stworzyć pierwszy singiel zapowiadający projekt “Beerbongs & Bentleys”. Post Malone to amerykański raper, producent muzyczny oraz autor tekstów. Po wydaniu w lutym 2015 r. utworu “White Iverson”, który osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisie SoundCloud, Malone podpisał kontrakt muzyczny z wytwórnią Republic Records. 21 Savage (Shayaa Bin Abraham-Joseph) także pochodzi z USA.  Ich wspólny kawałek “Rockstar” w Ameryce i już w Europie święci spore sukcesy.

 

czarna lista Paweł Bobrowski rdc player

Czarną Listę w radiowym wydaniu można słuchać w każdą sobotę w RDC Player o godzinie 23.00 gdzie jej autor – Paweł Bobrowski – prezentuje to zestawienie, premeiry tego gatunku oraz wyselekcjonowane klasyki.