play House Promo Jake Tarry Elenoir

Oto pięć premier z muzyka House, które uznaliśmy za ciekawe: Deeprule & DJ Romi feat. Rita Starley, Firebeatz, Yvvan Back, H.E.R. & Joel Corry i KREAM. 

W tym tygodniu najbardziej zaciekawił nas utwór znanego nam polskiego producenta Deeprule. Jego utwór to kolejny przykład rodzącego się trendu na lekka muzykę Disco House. W dodatku zrobił go z innym polskim producentem DJ Romi.

 

Label Houve to mało znana wytwórnia, ale potrafi nas zaskoczyć od czasu do czasu do czasu. Nowy utwór „Play” to kooperacja doskonale znanego nam Deeprule & DJ Romi, a wokalistką jest Rita Starley. Kawałek wyraźnie nawiązuje do ostatnich produkcji Purple Disco Machine, choć ma też swój styl.

 

Firebeatz tym w „Top of the mine” razem w nieco lżejszej produkcji vocal house, z udziałem znanej wokalistki Kelli Leigh, którą być może kojarzycie z utworu Tiesto, a jeszcze wcześniej z utworów polskich producentów Flashrider czy Taito.

 

Zobaczcie jak z soulowego kawałka „Damage” robi się remix House. A robi go sam Joel Corry dla mało u nas znanej wokalistki H.E.R.

 

Pod nazwą KREAM działają bracia Daniel i Markus Slettebakken. „Take control” ma w sobie nie tylko sporo energii…

 

Właśnie za takie skoczne i znakomicie wyprodukowane kawałki House lubimy tego producenta! Yvvan Back i „Don’t wake me up”.