DJ Raport blog
Home PREMIERY DESCONTROL(Outta Control), COPACABANA, PENNI BELEH👌👍tu wiosna, tu latino

DESCONTROL(Outta Control), COPACABANA, PENNI BELEH👌👍tu wiosna, tu latino

Muzyka latino bardziej kojarzy się z latem, ale z pewnością od razu zrobi wam się przyjemniej gdy posłuchacie tych trzech premier u progu sezonu letniego. Taki bowiem właśnie startuje po świetach Wielkanocnych naszym kraju. Oto Stephen Oaks & Nils Van Zandt & Iwaro feat. Nicky Jam, Fly Project, Andrea Rubolini, Manu P, Federico Rosa,

 

Muzyka latynoska to po prostu wesoła muza, która bardzo fajnie łączy się z różnymi brzmieniami. Mamy właśnie trzy bardzo fajnie brzmiące przykłady. Fly Project w dość tradycyjnym wydaniu, czy to  “Penni Beleh” – bardzo “wesoły” house. Z kolei “Descontrol (Outta Control)” pokazuje energetyczną odmianę latino. Oto on.

 

 

“Descontrol (Outta Control)” [BIP Music] to najnowszy remiks utworu z repertuaru gwiazdy latino Nicky Jam. Dziś odświeża go bardzo żywiołowo kilku znanych nam producentów. To Stephen Oaks, Nils Van Zandt i Iwaro. Utwór przypomina nieco stylistykę niedawno wydanego utworu “Baila conmingo” Tiesto.

 

Fly Project z Rumunii to przede wszystkim “Toca Toca”, ale to już historia. Kiedyś duet, a dziś to artysta solo – Tudor Ionescu. Premierowy utwór “Copacabana” [Roton] nie ma nic wspólnego ze słynnym klasykiem (lata 70), ale jest pełen brzmienia reggaeton.

 

“Penni Beleh” [Happy Techno] to jeszcze inna propozycja. To kipiący już latem latino house.  Wśród twórców Manu P , którego być może pamiętacie z hitów z Remady. A poza nim producenci z Włoch: Andrea Rubolini i Federico Rosa.

 

 

 

 

Exit mobile version